Datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • Socialna pedagogika - 2. stopnja
  • Razredni pouk - 2. stopnja
  • FHŠ-pedag. 2. stopnja
  • Razredni pouk - 1. stopnja
  • Predšolska vzgoja - 1. stopnja
  • Inkluzivna pedagogika - 2. stopnja
  • Izobraževanje odraslih in razvoj kariere - 2. stopnja
  • Zgodnje ucenje - 2. stopnja
  • Pedagogika - 1. stopnja
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • Socialna pedagogika - 2. stopnja
  • Razredni pouk - 2. stopnja
  • FHŠ-pedag. 2. stopnja
  • Razredni pouk - 1. stopnja
  • Predšolska vzgoja - 1. stopnja
  • Inkluzivna pedagogika - 2. stopnja
  • Izobraževanje odraslih in razvoj kariere - 2. stopnja
  • Zgodnje ucenje - 2. stopnja
  • Pedagogika - 1. stopnja
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 06.04.2020
Torek, 07.04.2020
Sreda, 08.04.2020
Četrtek, 09.04.2020
Petek, 10.04.2020
Sobota, 11.04.2020
Nedelja, 12.04.2020
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00
07:00
07:30
07:30
08:00
08:00
08:30
08:30
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 06.04.2020
Torek, 07.04.2020
Sreda, 08.04.2020
Četrtek, 09.04.2020
Petek, 10.04.2020
Sobota, 11.04.2020
Nedelja, 12.04.2020
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 02.03.2020 13:23, v22.11
Šifra: uppef
Izberi skupine za prikaz urnika
PE_1-1
PE_1-1-LA
PE_1-1-LB
PE_1-2
PE_1-2-A
PE_1-2-B
PE_1-2-C
PE_1-3
PE_1-3-A
PE_1-3-B
PE_1-3-C
RP_1-1
RP_1-1-SA
RP_1-1-SB
RP_1-1-LA
RP_1-1-LB
RP_1-1-LC
RP_1-2
RP_1-2-SA
RP_1-2-SB
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
FHŠ-Burja169
FHŠ-Tramontana165
FM_Pr-velika170
FM_Pr353
FM_Pr435
Glasb. uc. 222
Glasb. uc. 120
Mala-Telovadnica80
Plesna šola Elite30
PNT20
Pr-0146
Pr-0262
Pr-0340
Pr-0448
Pr-0562
Pr-0644
Racunalnica16
Šola80
Šola160
Šola230
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Beno Arnejcic
Barbara Baloh
Ana Bardorfer
Vladimir Batista
Ksenija Benedetti
Sabina Benedik
Andrej Berdajs
Igor Bijuklic
Eda Birsa
Ana Bogdan Zupancic
Mirjam Bon Klanjšcek
Bogdana Borota
Silva Bratož
Sara Brezigar
Živana Ceh
Majda Cencic
Andrej Coer
Sonja Cotar Konrad
Mara Cotic
Nastja Cotic
Izberi predmete za prikaz urnika
Anatomija in fiziologija v edukaciji
Osnove andragogike in vseživljenjskega ucenja
Medkulturnost v vzgoji in izobraževanju
Evropski sistemi in politike na podrocju izobraževanja
Procesi ucenja
Upravljanje cloveških virov
Vzgoja z mediji in za medije
Oblikovanje in vodenje ucece skupnosti
Socialna pedagogika
Psihologija osebnosti
Elementarna aritmetika in analiza
Družboslovje 1
Glasbena kultura
Uvod v književnost
Družboslovje 2
Geometrija in obdelava podatkov
Vokalno-instrumentalni pouk
Antropološka kineziologija
Naravoslovje 1
Jezik v družbi
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
computers
phono equipment
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
predavanje
seminar
seminarske vaje
priprave - praksa
terenske vaje
individualne vaje
laboratorijske vaje
integrirana praksa
(P+V)
(IP+LV)
(P+SE)
(SE+SV)
nastopi
(SV+N)
(LV+PP)
(SV+PP)
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Teden od do
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • predavanje
  • seminar
  • seminarske vaje
  • priprave - praksa
  • terenske vaje
  • individualne vaje
  • laboratorijske vaje
  • integrirana praksa
  • (P+V)
  • (IP+LV)
  • (P+SE)
  • (SE+SV)
  • nastopi
  • (SV+N)
  • (LV+PP)
  • (SV+PP)
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
ves dan
Block
Reservation 2
Reservation 3
Reservation 4
Reservation 5
Reservation 6
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Beno Arnejcic
Barbara Baloh
Ana Bardorfer
Vladimir Batista
Ksenija Benedetti
Sabina Benedik
Andrej Berdajs
Igor Bijuklic
Eda Birsa
Ana Bogdan Zupancic
Mirjam Bon Klanjšcek
Bogdana Borota
Silva Bratož
Sara Brezigar
Živana Ceh
Majda Cencic
Andrej Coer
Sonja Cotar Konrad
Mara Cotic
Nastja Cotic
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.