• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Previous month
Previous week. Shortcut: left keyboard arrow
Next week. Shortcut: right keyboard arrow
Next month
07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
Name: Famnit-VP1 (39))
Number of seats: 39
Room equipment:
Name: Famnit-VP2 (33)
Number of seats: 33
Room equipment:
Name: Famnit-Avla Glagoljaška (40)
Number of seats: 40
Room equipment:
Name: Famnit-MP1 (15)
Number of seats: 15
Room equipment:
Name: Famnit-MP2 (8)
Number of seats: 8
Room equipment:
Name: Famnit-MP3 (8)
Number of seats: 8
Room equipment:
Name: Famnit-MP4 (8)
Number of seats: 8
Room equipment:
Name: Famnit-MP5 (8)
Number of seats: 8
Room equipment:
Name: Famnit-MP6 (8)
Number of seats: 8
Room equipment:
Name: Famnit-MP7 (9)
Number of seats: 9
Room equipment:
Name: Famnit-Muzejski1 (9)
Number of seats: 9
Room equipment:
Name: Famnit-Muzejski2 (lab)
Number of seats: 18
Room equipment:
Name: Famnit-Muzejski3 (12)
Number of seats: 12
Room equipment:
Name: Famnit-Muzejski4 (8)
Number of seats: 8
Room equipment:
Name: Famnit-RLab1 (16/16)
Number of seats: 12
Room equipment:
● 16 racunalnikov
Name: Famnit-RLab2 (16/16)
Number of seats: 8
Room equipment:
● 16 racunalnikov
Name: Famnit-RLab3 (16/16)
Number of seats: 10
Room equipment:
● 17 racunalnikov
Name: Famnit-RLab4 (15/15)
Number of seats: 14
Room equipment:
● 15 racunalnikov
Name: Famnit-RLab5 (19/19)
Number of seats: 10
Room equipment:
● 19 racunalnikov
Name: FHŠ-Tramontana (40)
Number of seats: 40
Room equipment:
Name: FHŠ-Levant1 (24)
Number of seats: 24
Room equipment:
Name: FHŠ-course SLO
Number of seats: 30
Room equipment:
Name: BROLO-B7 (40)
Number of seats: 40
Room equipment:
Name: BROLO-B5 (40)
Number of seats: 40
Room equipment:
Name: BROLO-B2 (18)
Number of seats: 18
Room equipment:
Name: BROLO-B3 (18)
Number of seats: 18
Room equipment:
Name: DŠD (18)
Number of seats: 18
Room equipment:
Name: On-line
Number of seats: 30
Room equipment:
Name: Field work
Number of seats: 10
Room equipment:
07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
Last change: 16.09.2021 09:07, v26.01
Code: upfamnit
Select groups for timetable display
PMA1
PMA2
PMA2-EN
BP2-PP
BP3-PP
PRIN1
PRIN2
MA1
MF1
RIN2
BF1
MA1-EN
MA3
MA3-EN
BF3-EN
MF3-MOD
MF3
BP3
RIN3-PP
BF1-1skup
Select rooms for timetable display
No. seatsRoom equipment
Famnit-VP1 (39))39
Famnit-VP2 (33)33
Famnit-Avla Glagoljaška (40)40
Famnit-MP1 (15)15
Famnit-MP2 (8)8
Famnit-MP3 (8)8
Famnit-MP4 (8)8
Famnit-MP5 (8)8
Famnit-MP6 (8)8
Famnit-MP7 (9)9
Famnit-Muzejski1 (9)9
Famnit-Muzejski2 (lab)18
Famnit-Muzejski3 (12)12
Famnit-Muzejski4 (8)8
Famnit-RLab1 (16/16)1216 racunalnikov
Famnit-RLab2 (16/16)816 racunalnikov
Famnit-RLab3 (16/16)1017 racunalnikov
Famnit-RLab4 (15/15)1415 racunalnikov
Famnit-RLab5 (19/19)1019 racunalnikov
FHŠ-Tramontana (40)40
Select lecturers for timetable display
Sofija Anđelić
Marcin Anholcer
Ana Arzenšek
Dunja Bandelj
Amar Bapić
Alenka Baruca Arbeiter
Nino Bašić
Cene Bavec
Natalija Bilobrk
Rok Bojanc
Barbara Boldin
Urban Bren
Andrej Brodnik
Michael David Burnard
Elena Bužan
Cuauhtlli Campos Mijangos
Nastja Cepak
Nina Chiarelli
Matjaž Čater
Klen Čopič Pucihar
Select courses for timetable display
Seminar PMA
Seminar PMA EN
Psychology Practicum (Elective)
Computer Research Seminar
Mathematical Research Seminar
Algebra-II
Analysis II – Infinitesimal Calculus
Discrete-Mathematics-II
MVAJ
Coding Theory (Elective)
Mathematical Modelling
Mathematical-Modelling
Game-Theory
Data-Programming
Data-Programming EN
Decision Support Systems (Elective)
Graph Algorithms
Selected Topics in Numerical Mathematics
Selected Topics in Topology
Selected Topics in Discrete Mathematics
Select groups for timetable display
Select rooms for timetable display
No. seatsRoom equipment
Select lecturers for timetable display
Edit student groups
Available groups
Selected groups
Room schedule:
Find room by equipment
Room equipment
computers
phono equipment
14 mikroskopov
15 racunalnikov
16 racunalnikov
10 lup
Rotunda
Zrs
17 racunalnikov
17 racunalnikov
19 racunalnikov
Configuration settings
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Visible course types
SE
SV+LV
P
SV
P+SV
LV
P+SE
P+LV
LV1
SV+SE
P+SV+SE
SE1
P1
SE+LV
LV2
Reports
Date from to
Edit custom fields for the report header
Week from to
Login into application
Change password
Logout from application for
Please confirm reservation deletion
Please confirm reservation deletion of selected week/day
Please confirm schedule deletion of selected week/day
Create new reservation ( )
Program/Year/Area
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • SE
  • SV+LV
  • P
  • SV
  • P+SV
  • LV
  • P+SE
  • P+LV
  • LV1
  • SV+SE
  • P+SV+SE
  • SE1
  • P1
  • SE+LV
  • LV2
Groups
Lecturers
Rooms
Start date
-
  • Daily
  • Daily + Weekend
  • Weekly
  • 2-Weekly
  • 3-Weekly
  • Monthly: d-w
Hour from
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
to
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
all day
Block1A
Reservation 2A
Reservation 3A
Rezervacija
Izpit / kolokvij
Predavanja / Vaje
Email
Description
Note
Overview of lessons and reservations ( )
Groups
Lecturers
Rooms
Courses
Project
Lecturers
Code Name
  •  
Category
Name
User type
Name
Venues/Labs
Rates
Cost center Venue/Lab name Venue/Lab manager
Cost center Venue/Lab name Venue/Lab manager
Select venues/labs for charging
Lock/Report reservations
Date from to
DateMonthVenue/LabVenue/Lab ManagerUser NameUser TypeNumber of Hours/DaysUnits of OutputRateCost of Venue/Lab UseCharge to ProjectProject NameDescription
Student ID is not valid
Edit lecturer data
User
Edit student data
User
Insert lecturer data
Choose file for upload
Insert student data
Choose file for upload
Select lecturers for timetable display
Sofija Anđelić
Marcin Anholcer
Ana Arzenšek
Dunja Bandelj
Amar Bapić
Alenka Baruca Arbeiter
Nino Bašić
Cene Bavec
Natalija Bilobrk
Rok Bojanc
Barbara Boldin
Urban Bren
Andrej Brodnik
Michael David Burnard
Elena Bužan
Cuauhtlli Campos Mijangos
Nastja Cepak
Nina Chiarelli
Matjaž Čater
Klen Čopič Pucihar
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Reservation is not in this academic year.
Reservation is for course, you are not entitled to.
Booking on non working day.
Booking on non working day.