• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
Ime: Famnit-VP1 (50)
Število sedežev: 50
Oprema prostora:
Ime: Famnit-VP2 (65)
Število sedežev: 65
Oprema prostora:
Ime: Famnit-VP3 (80)
Število sedežev: 80
Oprema prostora:
Ime: Famnit-Avla Glagoljaška (70)
Število sedežev: 70
Oprema prostora:
Ime: Famnit-MP1 (30)
Število sedežev: 30
Oprema prostora:
Ime: Famnit-MP2 (16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
Ime: Famnit-MP3 (16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
Ime: Famnit-MP4 (16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
Ime: Famnit-MP5 (16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
Ime: Famnit-MP6 (24)
Število sedežev: 24
Oprema prostora:
Ime: Famnit-MP7 (16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
Ime: Famnit-Muzejski1 (18)
Število sedežev: 18
Oprema prostora:
Ime: Famnit-Muzejski2 (vajalnica)
Število sedežev: 18
Oprema prostora:
Ime: Famnit-Muzejski3 (24)
Število sedežev: 24
Oprema prostora:
Ime: Famnit-Muzejski4 (15)
Število sedežev: 15
Oprema prostora:
Ime: Famnit-RLab1 (16/24)
Število sedežev: 24
Oprema prostora:
● 16 racunalnikov
Ime: Famnit-RLab2 (16/16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
● 16 racunalnikov
Ime: Famnit-RLab3 (16/20)
Število sedežev: 20
Oprema prostora:
● 17 racunalnikov
Ime: Famnit-RLab4 (15/28)
Število sedežev: 28
Oprema prostora:
● 15 racunalnikov
Ime: Famnit-RLab5 (Galeb) (19/19)
Število sedežev: 19
Oprema prostora:
● 19 racunalnikov
Ime: FHŠ-Tramontana (165)
Število sedežev: 165
Oprema prostora:
Ime: FHŠ-Levant1 (45)
Število sedežev: 45
Oprema prostora:
Ime: FHŠ-tecaj SLO
Število sedežev: 30
Oprema prostora:
Ime: Brolo-B7 (89)
Število sedežev: 89
Oprema prostora:
Ime: Brolo-B2 (36)
Število sedežev: 36
Oprema prostora:
Ime: Brolo-B3 (36)
Število sedežev: 36
Oprema prostora:
Ime: DŠD (35)
Število sedežev: 35
Oprema prostora:
Ime: On-line izvedba
Število sedežev: 30
Oprema prostora:
Ime: Terenske vaje
Število sedežev: 10
Oprema prostora:
07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
Zadnja sprememba: 22.10.2021 13:06, v28.00
Šifra: upfamnit
Izberi skupine za prikaz urnika
MA1
MF1
BF1
RIN1
RIN1-EN
MA1-EN
BF1-EN
RIN1-EN-1skup
RIN1-EN-2skup
RIN1-EN-3skup
VB1-1skup
VB1-2skup
VB1
BF1-EN-1skup
BF1-EN-2skup
MF3
MA3-EN-STOH
MA3-STOH
MA2
MF2
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Famnit-VP1 (50)50
Famnit-VP2 (65)65
Famnit-VP3 (80)80
Famnit-Avla Glagoljaška (70)70
Famnit-MP1 (30)30
Famnit-MP2 (16)16
Famnit-MP3 (16)16
Famnit-MP4 (16)16
Famnit-MP5 (16)16
Famnit-MP6 (24)24
Famnit-MP7 (16)16
Famnit-Muzejski1 (18)18
Famnit-Muzejski2 (vajalnica)18
Famnit-Muzejski3 (24)24
Famnit-Muzejski4 (15)15
Famnit-RLab1 (16/24)2416 racunalnikov
Famnit-RLab2 (16/16)1616 racunalnikov
Famnit-RLab3 (16/20)2017 racunalnikov
Famnit-RLab4 (15/28)2815 racunalnikov
Famnit-RLab5 (Galeb) (19/19)1919 racunalnikov
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Nuwan Attygalle
Katarina Babnik
Dunja Bandelj
Alenka Baruca Arbeiter
Rok Blagus
Barbara Boldin
Monika Brdnik
Simon Brezovar
Petra Brne
Andrej Brodnik
Michael David Burnard
Elena Bužan
Cuauhtlli Campos Mijangos
Nastja Cepak
Nina Chiarelli
Ana Ćosić Pilepić
Klen Čopič Pucihar
Clement Dallard
Balazs David
Diego De Leo
Izberi predmete za prikaz urnika
Algebra I
Algebra I EN
Analiza I
Analiza I EN
Programiranje I EN (RIN, BF)
Diskretna matematika I - Teorija množic
TOR I
TOR I EN
Matematični praktikum I
Računalniški praktikum (MA, MF, VB)
Računalniški praktikum EN (RIN, BF, MA)
Stohastični-Procesi
Analiza III - Funkcije več spremenljivk
Algebra III - Abstraktna algebra
Osnove numeričnega računanja
Diferencialne enačbe (izbirni)
Matematične vsebine v angleškem jeziku II EN (izbirni)
Permutacijske grupe (izbirni)
Izbrana poglavja iz algebre
Izbrana poglavja iz teorije končnih geometrij
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
computers
phono equipment
14 mikroskopov
15 racunalnikov
16 racunalnikov
10 lup
Rotunda
Zrs
17 racunalnikov
17 racunalnikov
19 racunalnikov
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
P+SE
SV
P
LV
P+SV
P+LV
SE
P1
SV+LV
P+SV+SE
SV+SE
SE1
SE+SV
SV1
LV1
P1.1
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Teden od do
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje skupine
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
  •  
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • P+SE
  • SV
  • P
  • LV
  • P+SV
  • P+LV
  • SE
  • P1
  • SV+LV
  • P+SV+SE
  • SV+SE
  • SE1
  • SE+SV
  • SV1
  • LV1
  • P1.1
Skupine
Izvajalci
Prostori
Skupine
Študenti

Izberite obstoječo prazno skupino ali kreirajte novo (obvezna izbira smeri).
Skupina Maks. št.

Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
ves dan
Block1A
Reservation 2A
Reservation 3A
Rezervacija
Izpit / kolokvij
Predavanja / Vaje
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Študenti
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Nuwan Attygalle
Katarina Babnik
Dunja Bandelj
Alenka Baruca Arbeiter
Rok Blagus
Barbara Boldin
Monika Brdnik
Simon Brezovar
Petra Brne
Andrej Brodnik
Michael David Burnard
Elena Bužan
Cuauhtlli Campos Mijangos
Nastja Cepak
Nina Chiarelli
Ana Ćosić Pilepić
Klen Čopič Pucihar
Clement Dallard
Balazs David
Diego De Leo
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.