Datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Program/Letnik/Smer
  •  
  • Matematika (dodipl.)
  • Matematika v ekonomiji in financah (dodipl.)
  • Bioinformatika (dodipl.)
  • Računalništvo in informatika (dodipl.)
  • Varstvena biologija (dodipl.)
  • Sredozemsko kmetijstvo (dodipl.)
  • Biopsihologija (dodipl.)
  • Računalništvo in informatika EN (dodipl.)
  • Matematika EN (dodipl.)
  • Bioinformatika EN (dodipl.)
  • Matematične znanosti (mag.)
  • Matematične znanosti EN (mag.)
  • Računalništvo in informatika (mag.)
  • Podatkovna znanost (mag.)
  • Podatkovna znanost EN (mag.)
  • Varstvo narave (mag.)
  • Biopsihologija (mag.)
  • Psihologija (mag.)
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • Matematika (dodipl.)
  • Matematika v ekonomiji in financah (dodipl.)
  • Bioinformatika (dodipl.)
  • Računalništvo in informatika (dodipl.)
  • Varstvena biologija (dodipl.)
  • Sredozemsko kmetijstvo (dodipl.)
  • Biopsihologija (dodipl.)
  • Računalništvo in informatika EN (dodipl.)
  • Matematika EN (dodipl.)
  • Bioinformatika EN (dodipl.)
  • Matematične znanosti (mag.)
  • Matematične znanosti EN (mag.)
  • Računalništvo in informatika (mag.)
  • Podatkovna znanost (mag.)
  • Podatkovna znanost EN (mag.)
  • Varstvo narave (mag.)
  • Biopsihologija (mag.)
  • Psihologija (mag.)
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 28.11.2022
Torek, 29.11.2022
Sreda, 30.11.2022
Četrtek, 01.12.2022
Petek, 02.12.2022
Sobota, 03.12.2022
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00
07:00
07:30
07:30
08:00
08:00
08:30
08:30
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 28.11.2022
Torek, 29.11.2022
Sreda, 30.11.2022
Četrtek, 01.12.2022
Petek, 02.12.2022
Sobota, 03.12.2022
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 29.11.2022 09:09, v35.11
Šifra: upfamnit
Izberi skupine za prikaz urnika
MA1
MF1
BF1
RIN1
RIN1-EN
MA1-EN
RIN1-EN-1skup
RIN1-EN-2skup
RIN1-EN-3skup
VB1
VB1-1skup
VB1-2skup
MA3-EN-STOH
MA3-STOH
MA2
MF2
BF2
MA3-EN-DE
MA3-DE
MA3-EN-PG
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Famnit-VP1 (77)77
Famnit-VP2 (65)65
Famnit-VP3 (80)80
Famnit-MP1 (30)30
Famnit-MP2 (16)16
Famnit-MP3 (16)16
Famnit-MP4 (16)16
Famnit-MP5 (16)16
Famnit-MP6 (24)24
Famnit-MP7 (16)16
Famnit-RLab1 (16/24)2416 racunalnikov
Famnit-RLab2 (16/16)1616 racunalnikov
Famnit-RLab3 (16/20)2017 racunalnikov
Famnit-RLab4 (15/28)2815 racunalnikov
Famnit-RLab5 (Galeb) (19/19)1919 racunalnikov
FHŠ-Tramontana (165)165
FHŠ-Levant1 (45)45
FHŠ-tecaj SLO30
Brolo-B7 (89)89
Brolo-B5 (80)80
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Katja Adam
Samar (A) Al Sayegh Petkovšek
Ana Arzenšek
Nuwan Attygalle
Dunja Bandelj
Alenka Baruca Arbeiter
Nino Bašić
Barbara Boldin
Aja Bončina
Simon Brezovar
Andrej Brodnik
Michael David Burnard
Elena Bužan
Cuauhtlli Campos Mijangos
Nastja Cepak
Nina Chiarelli
Klen Čopič Pucihar
Jordan Deja
Edward Tauscher Dobson
Gorazd Drevenšek
Izberi predmete za prikaz urnika
Algebra I
Algebra I EN
Analiza I
Analiza I EN
Programiranje I EN (RIN, BF)
Diskretna matematika I - Teorija množic
TOR I
TOR I EN
Matematični praktikum I
Računalniški praktikum (MA, MF, VB)
Računalniški praktikum EN (RIN, BF, MA)
Stohastični procesi (izbirni)
Analiza III - Funkcije več spremenljivk
Algebra III - Abstraktna algebra
Osnove numeričnega računanja
Diferencialne enačbe (izbirni)
Permutacijske grupe (izbirni)
Teorija kodiranja
Teorija permutacijskih grup
Izbrana poglavja iz teorije števil
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
computers
phono equipment
14 mikroskopov
15 racunalnikov
16 racunalnikov
10 lup
Rotunda
Zrs
17 racunalnikov
17 racunalnikov
19 racunalnikov
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
P
SV
LV
P+LV
SE
P+SV
SV+LV
P+SE
P+SV+SE
SV+SE
SE1
SE+SV
P1
SV
LV
TV
LV
SV
SE
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Teden od do
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje skupine
Potrdite brisanje študenta
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
  •  
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • P
  • SV
  • LV
  • P+LV
  • SE
  • P+SV
  • SV+LV
  • P+SE
  • P+SV+SE
  • SV+SE
  • SE1
  • SE+SV
  • P1
  • SV
  • LV
  • TV
  • LV
  • SV
  • SE
Skupine
Izvajalci
Prostori
(S)(R) Skupine
Študenti

Izberite obstoječo prazno skupino ali kreirajte novo (obvezna izbira smeri).
Skupina Maks. št.

Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
ves dan
Block1A
Reservation 2A
Reservation 3A
Rezervacija
Izpit / kolokvij
Predavanja / Vaje
Email
Opis(*)
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Študenti
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Katja Adam
Samar (A) Al Sayegh Petkovšek
Ana Arzenšek
Nuwan Attygalle
Dunja Bandelj
Alenka Baruca Arbeiter
Nino Bašić
Barbara Boldin
Aja Bončina
Simon Brezovar
Andrej Brodnik
Michael David Burnard
Elena Bužan
Cuauhtlli Campos Mijangos
Nastja Cepak
Nina Chiarelli
Klen Čopič Pucihar
Jordan Deja
Edward Tauscher Dobson
Gorazd Drevenšek
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.