Datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • UN 1. stopnja GOSPODARSKO INŽENIRSTVO (smer STROJNIŠTVO)
  • UN 1. stopnja MEHATRONIKA
  • UN 1. stopnja STROJNIŠTVO
  • UN 1. stopnja TEHNIŠKO VARSTVO OKOLJA
  • VS 1. stopnja MEHATRONIKA
  • VS 1. stopnja STROJNIŠTVO
  • VS 1. stopnja TEHNOLOGIJE TEKSTILNEGA OBLIKOVANJA
  • MAG 2. stopnja GOSPODARSKO INŽENIRSTVO (smer STROJNIŠTVO)
  • MAG 2. stopnja INŽENIRSKO OBLIKOVANJE IZDELKOV
  • MAG 2. stopnja MEHATRONIKA
  • MAG 2. stopnja OBLIKOVANJE IN TEKSTILNI MATERIALI
  • MAG 2. stopnja STROJNIŠTVO
  • MAG 2. stopnja TEHNIŠKO VARSTVO OKOLJA
  • UN 1. stopnja OBLIKOVANJE IN TEKSTILNI MATERIALI
  • ERASMUS STUDENT
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • UN 1. stopnja GOSPODARSKO INŽENIRSTVO (smer STROJNIŠTVO)
  • UN 1. stopnja MEHATRONIKA
  • UN 1. stopnja STROJNIŠTVO
  • UN 1. stopnja TEHNIŠKO VARSTVO OKOLJA
  • VS 1. stopnja MEHATRONIKA
  • VS 1. stopnja STROJNIŠTVO
  • VS 1. stopnja TEHNOLOGIJE TEKSTILNEGA OBLIKOVANJA
  • MAG 2. stopnja GOSPODARSKO INŽENIRSTVO (smer STROJNIŠTVO)
  • MAG 2. stopnja INŽENIRSKO OBLIKOVANJE IZDELKOV
  • MAG 2. stopnja MEHATRONIKA
  • MAG 2. stopnja OBLIKOVANJE IN TEKSTILNI MATERIALI
  • MAG 2. stopnja STROJNIŠTVO
  • MAG 2. stopnja TEHNIŠKO VARSTVO OKOLJA
  • UN 1. stopnja OBLIKOVANJE IN TEKSTILNI MATERIALI
  • ERASMUS STUDENT
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 24.06.2019
Torek, 25.06.2019
Sreda, 26.06.2019
Četrtek, 27.06.2019
Petek, 28.06.2019
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:05
07:05
07:50
07:50
08:00
08:00
08:45
08:45
08:55
08:55
09:40
09:40
09:50
09:50
10:35
10:35
10:45
10:45
11:30
11:30
11:40
11:40
12:25
12:25
12:35
12:35
13:20
13:20
13:30
13:30
14:15
14:15
14:25
14:25
15:10
15:10
15:20
15:20
16:05
16:05
16:15
16:15
17:00
17:00
17:10
17:10
17:55
17:55
18:05
18:05
18:50
18:50
19:00
19:00
19:45
19:45
19:55
19:55
20:40
20:40
20:50
20:50
OPOMBA
OPOMBA
OPOMBA
OPOMBA
OPOMBA
OPOMBA
OPOMBA
OPOMBA
OPOMBA
OPOMBA
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 24.06.2019
Torek, 25.06.2019
Sreda, 26.06.2019
Četrtek, 27.06.2019
Petek, 28.06.2019
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 24.06.2019 11:41, v12.04
Šifra: umfs
Izberi skupine za prikaz urnika
GING UN 1. l.
GING UN 2. l.
OTM UN 1. l.
OTM UN 2. l.
OTM UN 3. l. IOTM
OTM UN- 3. l. TM
STR UN 1. l.
STR UN 2. l.
MEH UN 1. l.
MEH UN 2. l.
GING UN 1. l. - 1.sk.
GING UN 1. l. - 2.sk.
GING UN 2. l. - 1.sk.
GING UN 2. l. - 2.sk.
STR UN 1. l. - 1.sk.
STR UN 1. l. - 2.sk.
STR UN 1. l. - 3.sk.
STR UN 1. l. - 4.sk.
STR UN 1. l. - 5.sk.
STR UN 1. l. - 6.sk.
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
A-00210FS TV1
A-201100Projektor,FS TV1
B-01010FS TV1
B-01310FS TV1
B-10896Projektor,FS TV1
B-20146Projektor,FS TV1
B-20270Projektor,FS TV1
B-20528Projektor,FS TV1
B-20620Projektor,FS TV1,Računalniška učilnica
B-20746Projektor,FS TV1
B-30160Projektor,FS TV1
B-30433Projektor
B-30523Projektor
B-306 (kab. prof. dr. Fras Zemljič)30
B-30716Projektor
C-1011FS TV1
C-101/210FS TV1,Računalniška učilnica
C-101/510FS TV1
C-101/A10FS TV1
C-101/B10FS TV1
Izberi izvajalce za prikaz urnika
MARTA ABRAM ZVER
BOJAN AČKO
IVAN ANŽEL
- ASISTENT FERI
JANI BEKO
JANKO BELAK
ALEŠ BELŠAK
UROŠ BERGLEZ
IGNACIJO BILUŠ
DANIEL BLEJC
DUŠAN BOBEK
GORAZD BOMBEK
MATEJ BOROVINŠEK
DARJA BORŠIČ
BARBARA BRADAČ HOJNIK
TOMAŽ BRAJLIH
BORUT BRATINA
BOŽIDAR BRATINA
ALBIN BREGANT
MIRAN BREZOČNIK
Izberi predmete za prikaz urnika
OSNOVE FINANC
EKONOMIKA PODJETJA
MATERIALI II
MEHANIKA II
TERMODINAMIKA
ELEKTROTEHNIKA
ENERGETSKI STROJI IN NAPRAVE
INOVACIJSKI MANAGEMENT
OSNOVE KONSTRUIRANJA
OSNOVE PROCESNEGA IN OKOLJSKEGA STROJNIŠTVA
OSNOVE RAČUNOVODSTVA
NOVI TEKSTILNI MATERIALI
VLAKNOTVORNI POLIMERI
RAČUNALNIŠTVO IN INFORMATIKA V TEKSTILSTVU
KONSTRUKCIJA TEKSTILIJ
PREISKAVE TEKSTILNIH MATERIALOV
KONFEKCIJSKI PROCESI
TEHNIČNE TEKSTILIJE
EKOLOGIJA IN OKOLJEVARSTVO
INŽENIRSKA ORODJA I
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
Projektor
Računalniška učilnica
FS TV1
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
PR
RV--
LV---
PR/TV
LV
TV
PR/SE
TE
RV
SE
LV--
PR/TV/SE
DIPLOMSKO DELO
MAGISTRSKO DELO
RV-
LV-
LV 1
SV 1
RV 1
RV 2
PR 1
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • PR
  • RV--
  • LV---
  • PR/TV
  • LV
  • TV
  • PR/SE
  • TE
  • RV
  • SE
  • LV--
  • PR/TV/SE
  • DIPLOMSKO DELO
  • MAGISTRSKO DELO
  • RV-
  • LV-
  • LV 1
  • SV 1
  • RV 1
  • RV 2
  • PR 1
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:05
  • 07:50
  • 08:00
  • 08:45
  • 08:55
  • 09:40
  • 09:50
  • 10:35
  • 10:45
  • 11:30
  • 11:40
  • 12:25
  • 12:35
  • 13:20
  • 13:30
  • 14:15
  • 14:25
  • 15:10
  • 15:20
  • 16:05
  • 16:15
  • 17:00
  • 17:10
  • 17:55
  • 18:05
  • 18:50
  • 19:00
  • 19:45
  • 19:55
  • 20:40
  • 20:50
  • OPOMBA
  • OPOMBA
  • OPOMBA
  • OPOMBA
  • OPOMBA
do
  •  
  • 07:50
  •  
  • 08:45
  •  
  • 09:40
  •  
  • 10:35
  •  
  • 11:30
  •  
  • 12:25
  •  
  • 13:20
  •  
  • 14:15
  •  
  • 15:10
  •  
  • 16:05
  •  
  • 17:00
  •  
  • 17:55
  •  
  • 18:50
  •  
  • 19:45
  •  
  • 20:40
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
ves dan
Sestanki FS
Rezervacije
Izredni študij
Rezervacije
Rezervacije
Službena odsotnost
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
MARTA ABRAM ZVER
BOJAN AČKO
IVAN ANŽEL
- ASISTENT FERI
JANI BEKO
JANKO BELAK
ALEŠ BELŠAK
UROŠ BERGLEZ
IGNACIJO BILUŠ
DANIEL BLEJC
DUŠAN BOBEK
GORAZD BOMBEK
MATEJ BOROVINŠEK
DARJA BORŠIČ
BARBARA BRADAČ HOJNIK
TOMAŽ BRAJLIH
BORUT BRATINA
BOŽIDAR BRATINA
ALBIN BREGANT
MIRAN BREZOČNIK
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.