Datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • BIOLOGIJA IN EKOLOGIJA Z NARAVOVARSTVOM 2. STOPNJA
  • PREDMETNI UČITELJ
  • IZOBRAŽEVALNO RAČUNALNIŠTVO IN ... 2. STOPNJA
  • IZOBRAŽEVALNA TEHNIKA IN ... 2. STOPNJA
  • IZOBRAŽEVALNA KEMIJA 2. STOPNJA IN ...
  • IZOBRAŽEVALNA MATEMATIKA 2. STOPNJA IN ...
  • IZOBRAŽEVALNA BIOLOGIJA 2. STOPNJA IN ...
  • IZOBRAŽEVALNA MATEMATIKA 2. STOPNJA
  • MATEMATIKA 2. STOPNJA - SPLOŠNI MODUL
  • MATEMATIKA 2. STOPNJA - RAČUNALNIŠKI MODUL
  • MATEMATIKA 2. STOPNJA - FINANČNI MODUL
  • FIZIKA 2. STOPNJA
  • IZOBRAŽEVALNA TEHNIKA 2. STOPNJA
  • IZOBRAŽEVALNA FIZIKA 2. STOPNJA IN ...
  • FIZIKA UN
  • IZOBRAŽEVALNA FIZIKA
  • IZOBRAŽEVALNA KEMIJA
  • IZOBRAŽEVALNA MATEMATIKA
  • IZOBRAŽEVALNA TEHNIKA
  • IZOBRAŽEVALNO RAČUNALNIŠTVO
  • MATEMATIKA UN
  • IZOBRAŽEVALNA BIOLOGIJA
  • EKOLOGIJA Z NARAVOVARSTVOM
  • BIOLOGIJA
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • BIOLOGIJA IN EKOLOGIJA Z NARAVOVARSTVOM 2. STOPNJA
  • PREDMETNI UČITELJ
  • IZOBRAŽEVALNO RAČUNALNIŠTVO IN ... 2. STOPNJA
  • IZOBRAŽEVALNA TEHNIKA IN ... 2. STOPNJA
  • IZOBRAŽEVALNA KEMIJA 2. STOPNJA IN ...
  • IZOBRAŽEVALNA MATEMATIKA 2. STOPNJA IN ...
  • IZOBRAŽEVALNA BIOLOGIJA 2. STOPNJA IN ...
  • IZOBRAŽEVALNA MATEMATIKA 2. STOPNJA
  • MATEMATIKA 2. STOPNJA - SPLOŠNI MODUL
  • MATEMATIKA 2. STOPNJA - RAČUNALNIŠKI MODUL
  • MATEMATIKA 2. STOPNJA - FINANČNI MODUL
  • FIZIKA 2. STOPNJA
  • IZOBRAŽEVALNA TEHNIKA 2. STOPNJA
  • IZOBRAŽEVALNA FIZIKA 2. STOPNJA IN ...
  • FIZIKA UN
  • IZOBRAŽEVALNA FIZIKA
  • IZOBRAŽEVALNA KEMIJA
  • IZOBRAŽEVALNA MATEMATIKA
  • IZOBRAŽEVALNA TEHNIKA
  • IZOBRAŽEVALNO RAČUNALNIŠTVO
  • MATEMATIKA UN
  • IZOBRAŽEVALNA BIOLOGIJA
  • EKOLOGIJA Z NARAVOVARSTVOM
  • BIOLOGIJA
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 21.09.2020
Torek, 22.09.2020
Sreda, 23.09.2020
Četrtek, 24.09.2020
Petek, 25.09.2020
Sobota, 26.09.2020
Nedelja, 27.09.2020
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00
07:00
07:30
07:30
08:00
08:00
08:30
08:30
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 21.09.2020
Torek, 22.09.2020
Sreda, 23.09.2020
Četrtek, 24.09.2020
Petek, 25.09.2020
Sobota, 26.09.2020
Nedelja, 27.09.2020
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 31.08.2020 16:01, v23.00
Šifra: umfnm
Izberi skupine za prikaz urnika
FIZUN1
FIZUN2
FIZUN3
MATUN1
EKNA1
EKNA2
BIO1
BIO2
EKNA3
MFIZ1
MITE1
MFIZ2
MITE2
IFI3
IKE3
BIO3
IBI3
IRA3
IMA3
ITE3
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
...30
0/10365projektor,zelena tabla
0/46.128zelena tabla,eksperimentalna oprema
0/46.236zelena tabla,projektor (oddelčni, prenosni),eksperimentalna oprema
0/51.124eksperimentalna oprema
0/51.216eksperimentalna oprema
0/5316eksperimentalna oprema
0/54 (Laboratorij za molekularno biologijo)15
0/6724
0/6824projektor,mikroskopi
0/6924projektor,mikroskopi
0/8030projektor
0/80.110
0/8520projektor,računalniki,interaktivna tabla
0/85.110projektor
0/8620projektor,računalnik,interaktivna tabla
0/86.15
01/128projektor
01/1310projektor
01/1716lesna delavnica
Izberi izvajalce za prikaz urnika
... ...
BORIS ABERŠEK
TOMAŽ ACCETTO
SAMAR AL SAYEGH PETKOVŠEK
MILAN AMBROŽIČ
JANA AMBROŽIČ-DOLINŠEK
BARBARA ARCET
GORAZD AVGUŠTIN
TADEJA AZOLA
KARIN BAKRAČEVIČ
IRENA BAN
IZTOK BANIČ
JOŽE BAVCON
FRANC BAVEC
MARTINA BAVEC
DOMINIK BENKOVIČ
MARTINA BERLIČ HORVAT
MARTIN BILEK
MIRJANA BISTAN
MILOŠ BOGATAJ
Izberi predmete za prikaz urnika
SPLOŠNA ZOOLOGIJA
BIOKEMIJA
SISTEMATIKA IN FILOGENIJA NIŽJIH RASTLIN
BIOLOGIJA ČLOVEKA
EKOLOGIJA RASTLIN
OSNOVE STATISTIKE
UVOD V VARSTVO NARAVE
OSNOVE NARAVOVARSTVENE ZAKONODAJE EU IN SLOVENIJE-PR+SV
MIKROBNA EKOLOGIJA (IZB.)
MIKROBIOLOGIJA IN GENETIKA PROKARIOTOV
PREGLED GOZDNIH ZDRUŽB SLOVENIJE (ZB.)
NUMERIČNE METODE V FIZIKI
SEMINAR IZ FIZIKE / DIPLOMSKI SEMINAR
TEORIJSKA FIZIKA / TRDNA SNOV (IZB.)
FIZIKA II / ELEKTROMAGNETIZEM
FIZIKALNI EKSPERIMENTI III
FIZIKALNI EKSPERIMENTI I
MODELIRANJE SISTEMSKE DINAMIKE
FIZIKALNI EKSPERIMENTI III
DIPLOMSKI SEMINAR / SEMINAR IZ FIZIKE
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
projektor
računalnik
interaktivna tabla
računalniki
platno
mikroskopi
projektor (oddelčni, prenosni)
eksperimentalna oprema
grafoskop
episkop
lesna delavnica
kovinska delavnica
elektrotehnični laboratorij
TV
videorekorder
bela tabla
zelena tabla
kemijski laboratorij
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
Predavanje
Eksperimentalno predavanje
Seminarsko teoretične vaje
Laboratorijske vaje
Terenske vaje
Praktično usposabljanje
Seminar
Konzultacije
Uvodno srečanje pred pričetkom vaj
Individualno delo učitelja
.Predavanje
teren
Predavanje..
Terenske vaje.
Terenske vaje..
Terenske vaje...
Terenske vaje....
..Predavanje
Seminar.
Lab.vaje
PR+SE
teren Rakitovec
teren2
predavanje.
Seminarsko teoretične vaje.
PR, SV, LV
...
Lisca
MB.otok
MB.park
Šturmovci
Goričko
Kamnica
Snežnik
Okrešelj-ALPE
Okrešelj
Biomi-Graz
Trnovski gozd
Slov.Obala
Mariborski otok
Piramida
Mariborski otok
PiramidA
Rakitovec
Piran
Sečoveljske soline
Ormoške lagune
Cerknica
TNP
ALPE-Vršič
Rakitovec
Mangartsko sedlo
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Teden od do
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Predavanje
  • Eksperimentalno predavanje
  • Seminarsko teoretične vaje
  • Laboratorijske vaje
  • Terenske vaje
  • Praktično usposabljanje
  • Seminar
  • Konzultacije
  • Uvodno srečanje pred pričetkom vaj
  • Individualno delo učitelja
  • .Predavanje
  • teren
  • Predavanje..
  • Terenske vaje.
  • Terenske vaje..
  • Terenske vaje...
  • Terenske vaje....
  • ..Predavanje
  • Seminar.
  • Lab.vaje
  • PR+SE
  • teren Rakitovec
  • teren2
  • predavanje.
  • Seminarsko teoretične vaje.
  • PR, SV, LV
  • ...
  • Lisca
  • MB.otok
  • MB.park
  • Šturmovci
  • Goričko
  • Kamnica
  • Snežnik
  • Okrešelj-ALPE
  • Okrešelj
  • Biomi-Graz
  • Trnovski gozd
  • Slov.Obala
  • Mariborski otok
  • Piramida
  • Mariborski otok
  • PiramidA
  • Rakitovec
  • Piran
  • Sečoveljske soline
  • Ormoške lagune
  • Cerknica
  • TNP
  • ALPE-Vršič
  • Rakitovec
  • Mangartsko sedlo
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
ves dan
Block
Reservation 2
Reservation 3
Reservation 4
Reservation 5
Reservation 6
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
... ...
BORIS ABERŠEK
TOMAŽ ACCETTO
SAMAR AL SAYEGH PETKOVŠEK
MILAN AMBROŽIČ
JANA AMBROŽIČ-DOLINŠEK
BARBARA ARCET
GORAZD AVGUŠTIN
TADEJA AZOLA
KARIN BAKRAČEVIČ
IRENA BAN
IZTOK BANIČ
JOŽE BAVCON
FRANC BAVEC
MARTINA BAVEC
DOMINIK BENKOVIČ
MARTINA BERLIČ HORVAT
MARTIN BILEK
MIRJANA BISTAN
MILOŠ BOGATAJ
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.