Izberi datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • VS-GOSPODARSKA IN TEHNIŠKA LOGISTIKA
  • UN-LOGISTIKA SISTEMOV
  • MAG-LOGISTIKA SISTEMOV
  • DR-LOGISTIKA SISTEMOV
  • PREDSTAVITEV DELA PEDAGOŠKIH
  • ERASMUS MEETING
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • VS-GOSPODARSKA IN TEHNIŠKA LOGISTIKA
  • UN-LOGISTIKA SISTEMOV
  • MAG-LOGISTIKA SISTEMOV
  • DR-LOGISTIKA SISTEMOV
  • PREDSTAVITEV DELA PEDAGOŠKIH
  • ERASMUS MEETING
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 01.10.2018
Torek, 02.10.2018
Sreda, 03.10.2018
Četrtek, 04.10.2018
Petek, 05.10.2018
Sobota, 06.10.2018
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
8:00
8:00
8:30
8:30
9:00
9:00
9:30
9:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 01.10.2018
Torek, 02.10.2018
Sreda, 03.10.2018
Četrtek, 04.10.2018
Petek, 05.10.2018
Sobota, 06.10.2018
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 21.09.2018 14:33, v6.02
Šifra: umfl
Izberi skupine za prikaz urnika
VS1-CE-R
VS2-CE-R
VS3-CE-R
VS1-CE-I
VS2-CE-I
VS3-CE-I
VS1-CE-R-V1
VS1-CE-R-V2
VS1-CE-R-V3
VS1-CE-R-ORI 4
VS1-CE-R-ORI 3
VS1-CE-R-ORI 2
VS1-CE-R-ORI 1
VS2-CE-R-V1
VS2-CE-R-V2
MAG2-I
MAG1-R
MAG1-I
MAG1-R-V1
MAG1-R-V2
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
P 002-CE70prikazovalnik
P 003-CE24RAČUNALNIKI,prikazovalnik
P 004-CE22RAČUNALNIKI,prikazovalnik
P 005-CE35prikazovalnik
P 006-CE113prikazovalnik,VIDEOKONFERENČNA OPREMA
P 101-CE70prikazovalnik,VIDEOKONFERENČNA OPREMA
P 101a-CE50prikazovalnik
P 102-CE10prikazovalnik
P 103 CE_lab.10prikazovalnik
P103a_inštitut15prikazovalnik
P 104-CE24RAČUNALNIKI,prikazovalnik
P 105-CE42prikazovalnik
Mala sejna soba10prikazovalnik
Sejna soba25prikazovalnik
ekskurzija0
kabinet izvajalca30prikazovalnik
konferenca0
ODPOVED0
E-učilnica30
Izberi izvajalce za prikaz urnika
IZPIT
RD asistent
Tina CVAHTE OJSTERŠEK
Dejan DRAGAN
Maja FOŠNER
Brigita GAJŠEK
Irena GORENAK
strokovnjak Gostujoči
Božo GRAFENAUER
Igor GROFELNIK
Roman GUMZEJ
Aleksandra HRIBAR KOŠIR
Borut JEREB
Matjaž KNEZ
Rebeka KOVAČIČ LUKMAN
Uroš KRAMAR
Tomaž KRAMBERGER
Tone LERHER
Andrej LISEC
Benjamin MARCEN
Izberi predmete za prikaz urnika
NEMŠKI JEZIK V LOGISTIKI 1
OSNOVE RAČUNALNIŠTVA V LOGISTIKI
OSNOVE MATEMATIČNIH METOD 1
STROKOVNA LOGISTIČNA TERMINOLOGIJA IN SPORAZUMEVANJE V ANGLEŠČINI 1
NABAVNA LOGISTIKA
OSNOVE ELEKTRONSKEGA POSLOVANJA V LOGISTIKI
OSNOVE RAČUNALNIŠTVA V LOGISTIKI-i
OSNOVE MATEMATIČNIH METOD 1-i
NEMŠKI JEZIK V LOGISTIKI 1-VS-i
STROKOVNA LOGISTIČNA TERMINOLOGIJA IN SPORAZUMEVANJE V ANGLEŠČINI 1-VS-i
INFORMACIJSKA PODPORA LOGISTIČNIM SISTEMOM
INFORMACIJSKA PODPORA LOGISTIČNIM SISTEMOM-i
UPRAVLJANJE LOGISTIČNIH SISTEMOV-i
OPTIMIZACIJA LOGISTIČNIH PROCESOV-i
OSNOVE MEHATRONIKE V LOGISTIKI
LOGISTIČNI SISTEMI IN LOGISTIČNE VERIGE-i
INDIVIDUALNO RAZISKOVALNO DELO I-i
TERORIZEM IN LOGISTIKA OBRAMBE PRED OROŽJI ZA MNOŽIČNO UNIČEVANJE-i
EMBALIRANJE
ORGANIZACIJSKA KULTURA-i
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
RAČUNALNIKI
VIDEOKONFERENČNA OPREMA
prikazovalnik
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
PREDAVANJE
PREDAVANJE VK
LAB. VAJE
VAJE
VAJE VK
IZPIT
PREDAVANJE_VK
KONZULTACIJE
KONZULTACIJE_v
Predavanje
MEETING
Delavnica
E-predavanje
Zagovor
E-vaje
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Število dni
  • Število tednov
Ura od
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
do
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
ves dan
Reserved
Meeting
Exam
Self-study activities
Other
Labs
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
IZPIT
RD asistent
Tina CVAHTE OJSTERŠEK
Dejan DRAGAN
Maja FOŠNER
Brigita GAJŠEK
Irena GORENAK
strokovnjak Gostujoči
Božo GRAFENAUER
Igor GROFELNIK
Roman GUMZEJ
Aleksandra HRIBAR KOŠIR
Borut JEREB
Matjaž KNEZ
Rebeka KOVAČIČ LUKMAN
Uroš KRAMAR
Tomaž KRAMBERGER
Tone LERHER
Andrej LISEC
Benjamin MARCEN
Export to Power Campus