Datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Program/Letnik/Smer
  •  
  • ARHITEKTURA MAG
  • ARHITEKTURA UN
  • GOSPODARSKO INŽENIRSTVO-SMER GRADBENIŠTVO MAG
  • GOSPODARSKO INŽENIRSTVO-SMER GRADBENIŠTVO UN
  • GRADBENIŠTVO MAG
  • GRADBENIŠTVO UN
  • GRADBENIŠTVO VS
  • PROMETNO INŽENIRSTVO MAG
  • PROMETNO INŽENIRSTVO UN
  • PROMETNO INŽENIRSTVO VS
  • Izmenjava UN (Erasmus+, ...)
  • Izmenjava MAG (Erasmus+, ...)
  • Kreditno ovrednotena obštudijska dejavnost
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • ARHITEKTURA MAG
  • ARHITEKTURA UN
  • GOSPODARSKO INŽENIRSTVO-SMER GRADBENIŠTVO MAG
  • GOSPODARSKO INŽENIRSTVO-SMER GRADBENIŠTVO UN
  • GRADBENIŠTVO MAG
  • GRADBENIŠTVO UN
  • GRADBENIŠTVO VS
  • PROMETNO INŽENIRSTVO MAG
  • PROMETNO INŽENIRSTVO UN
  • PROMETNO INŽENIRSTVO VS
  • Izmenjava UN (Erasmus+, ...)
  • Izmenjava MAG (Erasmus+, ...)
  • Kreditno ovrednotena obštudijska dejavnost
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 17.06.2024
Torek, 18.06.2024
Sreda, 19.06.2024
Četrtek, 20.06.2024
Petek, 21.06.2024
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00
07:00
07:30
07:30
08:00
08:00
08:30
08:30
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
OPOMBA
OPOMBA
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 17.06.2024
Torek, 18.06.2024
Sreda, 19.06.2024
Četrtek, 20.06.2024
Petek, 21.06.2024
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 14.06.2024 08:15, v39.01
Šifra: fgpa
Izberi skupine za prikaz urnika
A-UN 1
A-UN1 1.SKUPINA
A-UN1 2.SKUPINA
GING 1
GING1 1.SKUPINA
GING1 2.SKUPINA
G-UN 1
G-UN1 1.SKUPINA
G-UN1 2.SKUPINA
G-UN1 3.SKUPINA
A-UN 2
A-UN2 1.SKUPINA
A-UN2 2.SKUPINA
G-UN 2
G-UN2 1.SKUPINA
G-UN2 2.SKUPINA
GING 2
GING MAG 1
G-MAG 1 GKO
PI-MAG 1
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Dv.B.Pečenka TF300Grafoskop,Projektor,1,5m <> št. sedežev 122
Krekova 2 A34Grafoskop,Projektor,1,5m <> št. sedežev 16
Krekova 2 B24Grafoskop,Projektor,1,5m <> št. sedežev 14
Krekova 2 D32Grafoskop,Projektor,1,5m <> št. sedežev 16
Krekova 2 C56Grafoskop,Projektor,Risalna miza,1,5m <> št. sedežev 16
Krekova 2 E22Grafoskop,Projektor,1,5m <> št. sedežev 11
Krekova 2 F24Grafoskop,Projektor,1,5m <> št. sedežev 17
Krekova 2 G75Grafoskop,Projektor,1,5m <> št. sedežev 20
Krekova 2 H24Grafoskop,Projektor,1,5m <> št. sedežev 15
Krekova 2 J36Grafoskop,Projektor,Risalna miza,1,5m <> št. sedežev 27
Krekova 2 RI(ŠS) (risalnica)12Risalna miza
Krekova 2 RK (risalnica mansarda)46Risalna miza
Krekova 2 R1 (rač. učil.)161,5m <> št. sedežev 7
Krekova 2 R2 (računalniška uč-)16Grafoskop,Projektor,Računalnik,1,5m <> št. sedežev 8
A-10180Grafoskop,Projektor,1,5m <> št. sedežev 32
A-20230Grafoskop,Projektor,1,5m <> št. sedežev 15
A-20360Grafoskop,Projektor,1,5m <> št. sedežev 15
A-204A40Grafoskop,Projektor,1,5m <> št. sedežev 10
A-204B60Grafoskop,Projektor,1,5m <> št. sedežev 15
A-205105Grafoskop,Projektor,Računalnik,1,5m <> št. sedežev 29
Izberi izvajalce za prikaz urnika
/ŽEGARAC LESKOVAR BEGOVIČ SAŠA
/POGAČAR KAJA BJELOBRK ĐORĐE
TAMARA BRAČKO
BARBARA BRADAČ HOJNIK
/LOBNIK UROŠ COLONI ALESSIO
KATJA CRNOGAJ
VESNA ČANČER
NENAD ČUŠ BABIČ
MATEJA DRŽEČNIK
DANIELA DVORNIK P.
TOMAŽ EBENŠPANGER
RIJA ERVEŠ
/EBENŠPANGER TOMAŽ GABRIJELČIČ ALEŠ
/EBENŠPANGER TOMAŽ GABRIJELČIČ BOŠTJAN
/KORPNIK NANDE GAVEZ BOJAN
ANDREJ GODEC
KSENIJA GOLOB
CHIARA GRUDEN
/TIBAUT ANDREJ GUERRA DE OLIVEIRA SARA FILIPA
ALEŠ HANSEL(TS)
Izberi predmete za prikaz urnika
ARHITEKTURNO PROJEKTIRANJE II (U861)
DIGITALNO MODELIRANJE(U848)
OSNOVE TEMELJENJA (U812)
OSNOVE URBANISTIČNEGA NAČRTOVANJA(U868)
OSNOVE STATIKE KONSTRUKCIJ(U855)
ARHITEKTURNI ELEMENTI I(U864)
ZGODOVINA ARHITEKTURE IN UMETNOSTI II (U863)
KOMPOZICIJA(U875)
INSTALACIJE V ZGRADBAH (U823)
JEKLENE ARHITEKTONSKE KONSTRUKCIJE(U882)
LESENE KONSTRUKCIJE (U878)
OSNOVE OKOLJEVARSTVENEGA NAČRTOVANJA (U824)
OSNOVE ARMIRANOBETONSKIH KONSTRUKCIJ(U881)
STUDIO II (U867)
EKONOMIKA PODJETJA (G001)
GEODEZIJA (U612)
MATEMATIKA B (U608)
GRADBENA STATIKA 1(U664)
STAVBARSTVO (U611)
MEHANIKA TAL IN TEMELJENJE (U620)
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Študenti ()
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
Grafoskop
Projektor
Računalnik
Risalna miza
1,5m <> št. sedežev 122
1,5m <> št. sedežev 32
1,5m <> št. sedežev 29
1,5m <> št. sedežev 27
1,5m <> št. sedežev 20
1,5m <> št. sedežev 19 z PC
1,5m <> št. sedežev 17
1,5m <> št. sedežev 16
1,5m <> št. sedežev 15
1,5m <> št. sedežev 14
1,5m <> št. sedežev 12
1,5m <> št. sedežev 11
1,5m <> št. sedežev 10
1,5m <> št. sedežev 8
1,5m <> št. sedežev 7
1,5m <> št. sedežev 6+1
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
LV
LV_
PR
PR_
e-PR
TJ
P/V
PV
PV_
RV
RV_
e-RV
SDŠ
SE
SE_
e-SE
SV
TL
SV_
e-SV
IK/IDM
TE
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Teden od do
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje skupine
Potrdite brisanje študenta
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
  •  
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • LV
  • LV_
  • PR
  • PR_
  • e-PR
  • TJ
  • P/V
  • PV
  • PV_
  • RV
  • RV_
  • e-RV
  • SDŠ
  • SE
  • SE_
  • e-SE
  • SV
  • TL
  • SV_
  • e-SV
  • IK/IDM
  • TE
Skupine
Izvajalci
Prostori
(S)(R) Skupine
Študenti

Izberite obstoječo prazno skupino ali kreirajte novo (obvezna izbira smeri).
Skupina Maks. št.

Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
  • Vsi tedni
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • OPOMBA
  •  
  •  
  •  
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  •  
  •  
  •  
  •  
ves dan
Block
Reservation 2
Reservation 3
Reservation 4
Reservation 5
Reservation 6
Email
Opis(*)
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Študenti
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljaven ID študenta
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
/ŽEGARAC LESKOVAR BEGOVIČ SAŠA
/POGAČAR KAJA BJELOBRK ĐORĐE
TAMARA BRAČKO
BARBARA BRADAČ HOJNIK
/LOBNIK UROŠ COLONI ALESSIO
KATJA CRNOGAJ
VESNA ČANČER
NENAD ČUŠ BABIČ
MATEJA DRŽEČNIK
DANIELA DVORNIK P.
TOMAŽ EBENŠPANGER
RIJA ERVEŠ
/EBENŠPANGER TOMAŽ GABRIJELČIČ ALEŠ
/EBENŠPANGER TOMAŽ GABRIJELČIČ BOŠTJAN
/KORPNIK NANDE GAVEZ BOJAN
ANDREJ GODEC
KSENIJA GOLOB
CHIARA GRUDEN
/TIBAUT ANDREJ GUERRA DE OLIVEIRA SARA FILIPA
ALEŠ HANSEL(TS)
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.