Datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Program/Letnik/Smer
  •  
  • ELEKTROTEHNIKA (BU10)
  • ELEKTROTEHNIKA (BV10)
  • INFORMATIKA IN TEHNOLOGIJE KOMUNICIRANJA (BU30)
  • INFORMATIKA IN PODATKOVNE TEHNOLOGIJE (BU80)
  • INFORMATIKA IN TEHNOLOGIJE KOMUNICIRANJA (BV30)
  • MEDIJSKE KOMUNIKACIJE (BU50)
  • RAČUNALNIŠTVO IN INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE (BU20)
  • RAČUNALNIŠTVO IN INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE (BV20)
  • TELEKOMUNIKACIJE (BU40)
  • MEHATRONIKA (BU70)
  • MEHATRONIKA (BV70)
  • MEHATRONIKA (BMM7) - 2. stopnja
  • ELEKTROTEHNIKA (BM10) - 2. stopnja
  • INFORMATIKA IN TEHNOLOGIJE KOMUNICIRANJA (BM30) - 2. stopnja
  • INFORMATIKA IN PODATKOVNE TEHNOLOGIJE (BM80) - 2. stopnja
  • MEDIJSKE KOMUNIKACIJE (BM50) - 2. stopnja
  • RAČUNALNIŠTVO IN INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE (BM20) - 2. stopnja
  • TELEKOMUNIKACIJE (BM40) - 2. stopnja
  • ERASMUS
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • ELEKTROTEHNIKA (BU10)
  • ELEKTROTEHNIKA (BV10)
  • INFORMATIKA IN TEHNOLOGIJE KOMUNICIRANJA (BU30)
  • INFORMATIKA IN PODATKOVNE TEHNOLOGIJE (BU80)
  • INFORMATIKA IN TEHNOLOGIJE KOMUNICIRANJA (BV30)
  • MEDIJSKE KOMUNIKACIJE (BU50)
  • RAČUNALNIŠTVO IN INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE (BU20)
  • RAČUNALNIŠTVO IN INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE (BV20)
  • TELEKOMUNIKACIJE (BU40)
  • MEHATRONIKA (BU70)
  • MEHATRONIKA (BV70)
  • MEHATRONIKA (BMM7) - 2. stopnja
  • ELEKTROTEHNIKA (BM10) - 2. stopnja
  • INFORMATIKA IN TEHNOLOGIJE KOMUNICIRANJA (BM30) - 2. stopnja
  • INFORMATIKA IN PODATKOVNE TEHNOLOGIJE (BM80) - 2. stopnja
  • MEDIJSKE KOMUNIKACIJE (BM50) - 2. stopnja
  • RAČUNALNIŠTVO IN INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE (BM20) - 2. stopnja
  • TELEKOMUNIKACIJE (BM40) - 2. stopnja
  • ERASMUS
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 28.11.2022
Torek, 29.11.2022
Sreda, 30.11.2022
Četrtek, 01.12.2022
Petek, 02.12.2022
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00
07:00
07:30
07:30
08:00
08:00
08:30
08:30
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
OPOMBA
OPOMBA
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 28.11.2022
Torek, 29.11.2022
Sreda, 30.11.2022
Četrtek, 01.12.2022
Petek, 02.12.2022
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 28.11.2022 14:16, v35.01
Šifra: feri
Izberi skupine za prikaz urnika
E 1 UN
TK 1 UN
MEHA 1 UN
MK 1 UN
E 2 UN avt.
E 2 UN el.
E 2 UN moč.
MEHA 2 UN
TK 2 UN
E 3 UN avt.
E 3 UN el.
E 3 UN moč.
E 2 VS avt.
E 2 VS el.
E 2 VS moč.
E 3 VS avt.
E 3 VS el.
E 3 VS moč.
MK 2 UN MP
MK 2 UN VK
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
A-301126
A-30260
A-30440
A-30530
A-306120
E-105193
G2-P01, pritličje86
G2-P02, pritličje86
G2-P03, pritličje36
G2-P04, pritličje40
G2-P05, pritličje40
G2-P06, pritličje30
G2-P1 ALFA, pritličje166
G2-P2 BETA, pritličje70
G2-P3 GAMA, 2. nadstropje166
G2-P4 DELTA, 2. nadstropje70
G2-seminarska soba, 2. nad.18
G3-amfiteater Gauss, klet36
G3-diplomska soba FERI, 1. nadstropje24
G3-laboratorij Ada, 1. nadstropje22
Izberi izvajalce za prikaz urnika
IVAN ANŽEL
FERI ASISTENT
KC ASISTENT
VŠ ASISTENT
JOŽE BALIČ
MILOŠ BEKOVIĆ
ROK BELŠAK
ALEŠ BELŠAK
TINA BERANIČ
UROŠ BERGLEZ
MARKO BIZJAK
GORAZD BOMBEK
TONICA BONČINA
MLADEN BOROVIČ
MATEJ BOROVINŠEK
BORKO BOŠKOVIĆ
JAN BOŽNIK
DRAGANA BOŽOVIĆ
TOMAŽ BRAJLIH
MATEVŽ BRATINA
Izberi predmete za prikaz urnika
ANALIZA I
ELEKTROTEHNIČNI MATERIALI
OSNOVE ELEKTROTEHNIKE I
PROGRAMIRANJE ZA ELEKTROTEHNIKE I
DIGITALNA TEHNIKA
SIGNALI
FIZIKA I
MATEMATIKA I
MATERIALI IN TEHNOLOGIJE
MERITVE
OSNOVE ELEKTROTEHNIKE I
DIGITALNA TEHNIKA
ELEKTROMEHANSKI PRETVORNIKI
GRADNIKI ELEKTRONSKIH SISTEMOV
RAČUNALNIŠKO PODPRTO NAČRTOVANJE IN DOKUMENTIRANJE
OBDELAVA SIGNALOV
STANDARDIZACIJA IN ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTI
CAE/CAD PRAKTIKUM
DIGITALNI SISTEMI
SIMULACIJA VEZIJ
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
stara predavalnica
nova predavalnica
laboratorij
računalniška učilnica
nova/stara predavalnica
HIPULAB
seminarska soba
laboratorij AV
laboratorij RA
laboratorij RO
laboratorij ME
laboratorij ET
laboratorij MK
laboratorij IN
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
PR
SV
SE
RV
LV
PR 1
SV 1
SE 1
PR/SV
SE/SV
PR 2
PR/SE
SE/LV
LV 2
LV 1
LV 5
LV 4
LV 3
PR/SE/SV
LV 8
LV 7
LV 6
LV 9
LV 10
LV 12
LV 11
LV/RV
PR/LV
RV 1
RV 3
RV 2
SE/RV
RV 4
RV 9
RV 8
RV 7
RV 6
RV 5
RV 10
PRAKSA
DIPL. DELO
SV/RV
SE/SV/RV
SV/LV
MAG. DELO
PR/LV/SE
SE št.1
SE št.2
SE št.3
SE št.4
SE št.5
SE št.6
SE št.7
SE št.8
SE št.9
SE št.10
AV
PR/SE/SV 1
SE št.11
SE št.16
SE št.17
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Teden od do
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje skupine
Potrdite brisanje študenta
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
  •  
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • PR
  • SV
  • SE
  • RV
  • LV
  • PR 1
  • SV 1
  • SE 1
  • PR/SV
  • SE/SV
  • PR 2
  • PR/SE
  • SE/LV
  • LV 2
  • LV 1
  • LV 5
  • LV 4
  • LV 3
  • PR/SE/SV
  • LV 8
  • LV 7
  • LV 6
  • LV 9
  • LV 10
  • LV 12
  • LV 11
  • LV/RV
  • PR/LV
  • RV 1
  • RV 3
  • RV 2
  • SE/RV
  • RV 4
  • RV 9
  • RV 8
  • RV 7
  • RV 6
  • RV 5
  • RV 10
  • PRAKSA
  • DIPL. DELO
  • SV/RV
  • SE/SV/RV
  • SV/LV
  • MAG. DELO
  • PR/LV/SE
  • SE št.1
  • SE št.2
  • SE št.3
  • SE št.4
  • SE št.5
  • SE št.6
  • SE št.7
  • SE št.8
  • SE št.9
  • SE št.10
  • AV
  • PR/SE/SV 1
  • SE št.11
  • SE št.16
  • SE št.17
Skupine
Izvajalci
Prostori
(S)(R) Skupine
Študenti

Izberite obstoječo prazno skupino ali kreirajte novo (obvezna izbira smeri).
Skupina Maks. št.

Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • OPOMBA
  •  
  •  
  •  
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  •  
  •  
  •  
  •  
ves dan
Reseravtion 1
Reseravtion 2
Reservation 3
Reservation 4
Reservation 5
Reservation 6
Email
Opis(*)
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Študenti
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
IVAN ANŽEL
FERI ASISTENT
KC ASISTENT
VŠ ASISTENT
JOŽE BALIČ
MILOŠ BEKOVIĆ
ROK BELŠAK
ALEŠ BELŠAK
TINA BERANIČ
UROŠ BERGLEZ
MARKO BIZJAK
GORAZD BOMBEK
TONICA BONČINA
MLADEN BOROVIČ
MATEJ BOROVINŠEK
BORKO BOŠKOVIĆ
JAN BOŽNIK
DRAGANA BOŽOVIĆ
TOMAŽ BRAJLIH
MATEVŽ BRATINA
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.