Datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • VSŠ, I. stopnja - PAP
  • ERASMUS+
  • MAG, II. stopnja - RRP
  • UNI, I. stopnja - RRP
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • VSŠ, I. stopnja - PAP
  • ERASMUS+
  • MAG, II. stopnja - RRP
  • UNI, I. stopnja - RRP
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 18.11.2019
Torek, 19.11.2019
Sreda, 20.11.2019
Četrtek, 21.11.2019
Petek, 22.11.2019
Sobota, 23.11.2019
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00
07:00
07:30
07:30
08:00
08:00
08:30
08:30
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 18.11.2019
Torek, 19.11.2019
Sreda, 20.11.2019
Četrtek, 21.11.2019
Petek, 22.11.2019
Sobota, 23.11.2019
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 21.11.2019 11:34, v21.02
Šifra: ulfs
Izberi skupine za prikaz urnika
1VSŠ I.st-PAP, sk. 1
1UNI, I. stopnja - RRP
2UNI, I. stopnja - RRP
3UNI, I. stopnja - RRP
1MAG
1VSŠ I.st-PAP, sk. 2
1VSŠ I.st-PAP, sk. 3
1VSŠ I.st-PAP, sk. 4
1VSŠ I.st-PAP, sk. 5
1VSŠ I.st-PAP, sk. 6
1VSŠ I.st-PAP_VSE SK
1VSŠ I.st-PAP, sk. 7
1VSŠ I.st-PAP, sk. 8
1VSŠ I.st-PAP, sk. 9
1VSŠ I.st-PAP, sk. 10
1VSŠ I.st-PAP, sk. 11
1VSŠ I.st-PAP, sk. 12
1VSŠ I.st-PAP, sk. 14
1VSŠ I.st-PAP, sk. 13
1VSŠ I.st-PAP, sk. 15
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Leskovarjeva soba36Video konferenca,LCD projektor,1. nadstropje,Ozvočenje,WebView
I/4 - rač.20LCD projektor,1. nadstropje,Računalniki,WebView,Lab
II/2 (54 mest)54LCD projektor,2. nadstropje,WebView
II/3A (40 mest)40LCD projektor,2. nadstropje,WebView
II/3B (40 mest)40WebView,LCD projektor,2. nadstropje
II/4 (63 mest)63WebView,LCD projektor,2. nadstropje
II/5-rač. (49 mest)49Računalniki
III/2 (110 mest)1103. nadstropje,WebView,LCD projektor
III/3A (40 mest)40LCD projektor,3. nadstropje,WebView
III/3B (40 mest)40LCD projektor,3. nadstropje,WebView
III/4 (140 mest)140LCD projektor,3. nadstropje,WebView
IV/2 (110 mest)110LCD projektor,Video konferenca,WebView,4. nadstropje
IV/3A (40 mest)40WebView,LCD projektor,4. nadstropje
IV/3B (40 mest)40LCD projektor,4. nadstropje,WebView
IV/4 (156 mest)156LCD projektor,4. nadstropje,WebView
V/2 (168 mest)168WebView,LCD projektor,5. nadstropje
V/8 (251 mest)2515. nadstropje,WebView,LCD projektor
DS-P1 (42 mest) -ni za PP42LCD projektor,WebView
DS-N1 (24 mest) - ni za PP24WebView,LCD projektor
LASIN - 702A30Lab
Izberi izvajalce za prikaz urnika
katedra 14
Edo Adrović
Vid Agrež
Somayeh Akbari
Miha Ambrož
Ciril Arkar
Alexandra Aulova
Aleš Babnik
Tom Bajcar
Boštjan Bajec
Zekira Bajramović
Jože Balažic
Tanja Balkovec
Alojzija Baranašič
Luis Angel Bartolome Marques
Milan Batista
Marko Bek
Boris Bell
Andrei Belov
Janez Benedičič
Izberi predmete za prikaz urnika
Tehniška mehanika 1
Snovanje izdelkov in projektiranje
Športna vzgoja (Z)
Inženirska gradiva
Tehniška termodinamika 1
Tehniška mehanika 2
Energetska proizvodnja
Postopki konstruiranja
Tehnologija materialov
Letalski instrumenti
Prenos toplote in snovi
Strojni elementi 2
Programiranje in numerične metode
Osnove krmiljenja
Tehniška termodinamika 2
Efektivnost proizvodov
Tehnologija odrezavanja
Programirljivi logični krmilniki
Letalska aeromehanika in letalske konstrukcije
Energetska oskrba
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
LCD projektor
phono equipment
WebView
Eagle View
Pritličje
1. nadstropje
2. nadstropje
3. nadstropje
4. nadstropje
5. nadstropje
Računalniki
Ozvočenje
Grafoskop
WebView
Video konferenca
Lab
Video Conferencing System
Klima
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
Predavanje
Vaje
Seminar
Zamenjave
Lab. vaje
KONZULTACIJE
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Predavanje
  • Vaje
  • Seminar
  • Zamenjave
  • Lab. vaje
  • KONZULTACIJE
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
ves dan
Block
Reservation type 2
Reservation type 3
Reservation type 4
Reservation type 5
Reservation type 6
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
katedra 14
Edo Adrović
Vid Agrež
Somayeh Akbari
Miha Ambrož
Ciril Arkar
Alexandra Aulova
Aleš Babnik
Tom Bajcar
Boštjan Bajec
Zekira Bajramović
Jože Balažic
Tanja Balkovec
Alojzija Baranašič
Luis Angel Bartolome Marques
Milan Batista
Marko Bek
Boris Bell
Andrei Belov
Janez Benedičič
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.