• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
Ime: P-11
Število sedežev: 53
Oprema prostora:
● Predavalnica
Ime: P-106
Število sedežev: 74
Oprema prostora:
● Predavalnica
07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
Zadnja sprememba: 10.06.2024 13:46, v39.01
Šifra: ulntfmt
Izberi skupine za prikaz urnika
UNI1
UNI1-1
UNI1-2
VSŠ1
VSŠ1-1
VSŠ1-2
UNI2
UNI2-1
UNI3
UNI3-1
UNI3-2
VSŠ3
VSŠ3-1
VSŠ3-2
VSŠ2
VSŠ-2-1
VSŠ2-2
UNI2-2
MAG1
MAG2
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
P-1153Predavalnica
P-10674Predavalnica
LP-S3 - Lepi pot 1130Predavalnica
LP-S4 - Lepi pot 1160Predavalnica
P-5117Predavalnica
K-340Predavalnica
K415Predavalnica + rač.lab.
P-11220Predavalnica
LP-lab.5a10Lab.
LP-lab.za topl.obdel.10Lab.
LP-rač.lab. KTT12Rač. lab.
FMF VPF0Predavalnica
FKKT P-B - Večna pot 1130Predavalnica
FMF F50Predavalnica
FKKT 4 - Večna pot 1130Predavalnica
LP-klet12Predavalnica
LP-lab-4a15Lab.
IJS, Jamova 390Predavalnica
Livarski laboratorij (klet)10Lab.
Metalografski lab. (soba 127-129)15Pradavalnica + lab.
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Tilen Balaško
Mark Baltič
Jaš Bensa
Milan Bizjak
David Bombač
Janko Bračič
Romana Cerc Korošec
Lovro Cigić
Dean Cvetko
Simon Čopar
Peter Fajfar
Timotej Hrga
Andreja Jaklič
Blaž Jelenc
Blaž Karpe
Borut Paul Kerševan
Matjaž Knap
Pino Koc
Andraž Kocjan
Matej Komelj
Izberi predmete za prikaz urnika
Matematika 1
Fizika 1
Kemija 1
Osnove mehanike
Osnove inženirstva
Računalniški praktikum
Matematika 2
Fizika 2
Kemija 2
Materiali in lastnosti
Struktura materialov
Materialografski praktikum
Prenos toplote in snovi
Fizikalna metalurgija 1
Matematika 3
Mehanika materialov
Termodinamikla materialov 1
Termodinamski praktikum
Pirometalurgija železa in zlitin
Proizvodni sistemi v trdnem
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Študenti ()
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
Predavalnica
Lab.
Rač. lab.
Pradavalnica + lab.
Predavalnica + rač.lab.
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
Predavanja
Vaje
Seminar
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Teden od do
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje skupine
Potrdite brisanje študenta
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
  •  
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Predavanja
  • Vaje
  • Seminar
Skupine
Izvajalci
Prostori
(S)(R) Skupine
Študenti

Izberite obstoječo prazno skupino ali kreirajte novo (obvezna izbira smeri).
Skupina Maks. št.

Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
  • Vsi tedni
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
ves dan
Blokirano
Sestanek
Izpit
Senat
Ostalo
Izven-študijske aktivnosti
Email
Opis(*)
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Študenti
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljaven ID študenta
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Tilen Balaško
Mark Baltič
Jaš Bensa
Milan Bizjak
David Bombač
Janko Bračič
Romana Cerc Korošec
Lovro Cigić
Dean Cvetko
Simon Čopar
Peter Fajfar
Timotej Hrga
Andreja Jaklič
Blaž Jelenc
Blaž Karpe
Borut Paul Kerševan
Matjaž Knap
Pino Koc
Andraž Kocjan
Matej Komelj
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.