• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30
07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30
Zadnja sprememba: 18.02.2020 13:05, v24.01
Šifra: evro-fds
Izberi skupine za prikaz urnika
UNI1
UNI2
UNI3
VSŠ3
VSŠ2
VSŠ1
MAG1
MAG2
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
K340
K4 računalnica15
P 5117
P 1153
P 10676
P 11220
FKKT P-B30
FKKT 107030
FMF P.0430
FMF VPF30
11630
lab. P-830
12430
13030
P-20930
BF, Večna pot 83, Oddelek za gozdarstvo30
FMF P.0130
P.2530
FKKT 1039/1B-1.nad., B hodnik30
P-21030
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Janko Bračič
Romana Cerc Korošec
Dean Cvetko
Barbara Čenčur Curk
Damjan Hann
Simona Jarc
Vojkan Jovičić
Pino Koc
Matej Komelj
Jože Kortnik
Bojan Kozlevčar
Mitja Krnel
Davorin Lešnik
Barbara Luštek Preskar
George Mejak
Andrej Pal
Borut Paul Kerševan
Drago Potočnik
Janez Rošer
Jurij Šporin
Izberi predmete za prikaz urnika
Matematika I
Fizika I
Kemija I
Mehanika I
Računalništvo in informatika
Matematika II
Fizika II
Mehanika II
Geometrija v inženirstvu II
Geologija z minerologijo in petrologijo
Ekonomika in organizacija dela v geotehnologiji in rudarstvu
Nižja geodezija I
Mehanika tal I
Mehanska procesna tehnika
Gospodarjenje in predelava odpadnih snovi
Osnove strojništva I
Matematika III
Nižja geodezija II
Mehanika tal II
Ravnanje z okoljem
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
Predavanja
Vaje
Seminar
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Teden od do
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Predavanja
  • Vaje
  • Seminar
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
ves dan
Reserved
Meeting
Exam
Self-study activities
Other
Labs
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Janko Bračič
Romana Cerc Korošec
Dean Cvetko
Barbara Čenčur Curk
Damjan Hann
Simona Jarc
Vojkan Jovičić
Pino Koc
Matej Komelj
Jože Kortnik
Bojan Kozlevčar
Mitja Krnel
Davorin Lešnik
Barbara Luštek Preskar
George Mejak
Andrej Pal
Borut Paul Kerševan
Drago Potočnik
Janez Rošer
Jurij Šporin
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.