• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
Zadnja sprememba: 30.10.2020 12:48, v24.01
Šifra: ulntfog
Izberi skupine za prikaz urnika
G1
G3
M2
G2
M1
M2-1
M1-1
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
208 322nd floor
209322nd floor
210 212nd floor
21110microscope
P-530
FMF, Jadranska 26, VPF30
FKKT, pred.B30
BF30
P-1130phono equipment
K415computers
K330
ZBIRKA301st floor
10630
ONLINE30
laboratorij10
teren30
11230
hibridno30
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Janko Bračič
Mihael Brenčič
Barbara Čenčur Curk
Simon Čopar
Matej Dolenec
Karmen Fifer Bizjak
Luka Gale
Andrej Gosar
Helena Grčman
Simona Jarc
Mateja Jelovčan
Vojkan Jovičić
Mitja Krnel
Urška Lavrenčič Štangar
Blaž Miklavič
Tomislav Popit
Nastja Rogan Šmuc
Boštjan Rožič
Andrej Šmuc
Aleš Šoster
Izberi predmete za prikaz urnika
Matematika I
Fizika 1
Kristalografija
Osnove geologije
Kemija 1
GIS v geologiji
Pedologija
Geokemija
Petrologija
Paleontološki praktikum
Geofizika
Regionalna geologija
Hidrogeologija
Okoljska geologija
Geologija Slovenije
Inženirska geologija
Aplikativna geologija
Geookolje in geomateriali
Analiza sedimentacijskih okolij
Aplikativna hidrogeologija
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
computers
phono equipment
microscope
1st floor
2nd floor
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
tutorial
Predavanje
Vaje
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Teden od do
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • tutorial
  • Predavanje
  • Vaje
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
ves dan
Blokirano
Sestanek
Izpit
Senat
Ostalo
Izven-študijske aktivnosti
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Janko Bračič
Mihael Brenčič
Barbara Čenčur Curk
Simon Čopar
Matej Dolenec
Karmen Fifer Bizjak
Luka Gale
Andrej Gosar
Helena Grčman
Simona Jarc
Mateja Jelovčan
Vojkan Jovičić
Mitja Krnel
Urška Lavrenčič Štangar
Blaž Miklavič
Tomislav Popit
Nastja Rogan Šmuc
Boštjan Rožič
Andrej Šmuc
Aleš Šoster
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.