Datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • Športna vzgoja - prva stopnja
  • Kineziologija - prva stopnja
  • Športno treniranje - prva stopnja
  • Športna vzgoja - druga stopnja
  • Kineziologija - druga stopnja
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • Športna vzgoja - prva stopnja
  • Kineziologija - prva stopnja
  • Športno treniranje - prva stopnja
  • Športna vzgoja - druga stopnja
  • Kineziologija - druga stopnja
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 26.10.2020
Torek, 27.10.2020
Sreda, 28.10.2020
Četrtek, 29.10.2020
Petek, 30.10.2020
Sobota, 31.10.2020
Nedelja, 01.11.2020
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00
07:00
07:30
07:30
08:00
08:00
08:30
08:30
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
22:30
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 26.10.2020
Torek, 27.10.2020
Sreda, 28.10.2020
Četrtek, 29.10.2020
Petek, 30.10.2020
Sobota, 31.10.2020
Nedelja, 01.11.2020
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 27.10.2020 12:30, v24.01
Šifra: ulfsp
Izberi skupine za prikaz urnika
Skupina_bŠV-1
Skupina_bKIN-1
Skupina_bŠT-1
5BŠV-1
4BŠV-1
3BŠV-1
2BŠV-1
1BŠV-1
3BKIN-1
2BKIN-1
1BKIN-1
2BŠT-1
1BŠT-1
1BŠV-2
2BŠV-2
Skupina-bŠV-2
1BKIN-2
2BKIN-2
Skupina_bKIN-2
Skupina_bŠT-2
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
A72računalnik,tv,grafoskop,WebView
B72računalnik,tv,grafoskop,WebView
Bazenska predavalnica42bazenska predavalnica,WebView
C72računalnik,tv,grafoskop,WebView
Čitalnica - knjižnica30
D80računalnik,grafoskop,WebView,tv
Dvorana GRINTOVEC100atletika,koš
Dvorana KRN100koš,ples,odbojka,šrg
Dvorana MANGART100nogomet,atletika,rokomet,ples,odbojka,šrg
Dvorana ŠKRLATICA100atletika,koš,ples,odbojka,šrg
Fitnes (pod bazenom)25fitnes bazen,WebView
Galerija30računalnik,tv,grafoskop
Gimnastična dvorana100gimnastična,WebView
Kabinet1
Kineziološko-biomehanski laboratorij20
Laboratorij za fiziologijo športa30tv,grafoskop,računalnik
Laboratorij za športno-medicinsko diagnostiko30računalnik,tv
Mali bazen30bazen
Murnikova soba30sejna soba,WebView
Na daljavo200računalnik,WebView
Izberi izvajalce za prikaz urnika
BEDNARIK JAKOB
BON MARTA
BREZNIKAR NINA
BUKOVNIK URŠKA
CANKAR KSENIJA
CECIĆ ERPIČ SAŠA
ČOH MILAN
ČUK IVAN
DEBEVEC HANA
DEBEVEC TADEJ
DERVIŠEVIĆ EDVIN
DOLENC MAJA
DOLENEC ALEŠ
DOUPONA MOJCA
ERČULJ FRANE
FILIPČIČ ALEŠ
FILIPIČ BOGDAN
GORNIK DENIS
HADŽIĆ VEDRAN
HANČIČ ANA
Izberi predmete za prikaz urnika
FIZIOLOGIJA ŠPORTA 1
PSIHOLOGIJA ŠPORTA
FUNKCIONALNA ANATOMIJA
INFORMATIKA V ŠPORTU
OSNOVE GIBANJA V ŠPORTU
PEDAGOGIKA ŠPORTA
ANGLEŠČINA
PLANINSTVO
DIDAKTIKA ŠPORTNE VZGOJE 1
TEMELJI VADBENEGA PROCESA 2
BIOMEHANIKA ŠPORTA 1
DEJAVNOSTI V NARAVI
TELESNI IN GIBALNI RAZVOJ OTROK IN MLADINE
ŠPORTNA GIMNASTIKA 1
PLAVANJE 1 Z OSNOVAMI REŠEVANJA IZ VODE
STATISTIKA V ŠPORTU
PSIHOLOGIJA: Razvojna
ATLETIKA 1
MEDICINA ŠPORTA 1
IGRE Z LOPARJI 1
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
računalnik
tv
grafoskop
teren
bazenska predavalnica
gimnastična
nogomet
bazen
atletika
koš
rokomet
ples
odbojka
šrg
igralnica
tenis
mali bazen
sejna soba
fitnes bazen
računalniška uč.
WebView
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
predavanja 1
seminarji 1
vaje 1
predavanja 2
seminarji 2
vaje 2
predavanja 3
seminar 3
vaje 3
predavanja 4
seminar 4
vaje 4
predavanja 5
seminar 5
vaje 5
praksa 1
praksa 2
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Teden od do
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • predavanja 1
  • seminarji 1
  • vaje 1
  • predavanja 2
  • seminarji 2
  • vaje 2
  • predavanja 3
  • seminar 3
  • vaje 3
  • predavanja 4
  • seminar 4
  • vaje 4
  • predavanja 5
  • seminar 5
  • vaje 5
  • praksa 1
  • praksa 2
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
ves dan
Reserved
Meeting
Exam
Self-study activities
Other
Labs
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
BEDNARIK JAKOB
BON MARTA
BREZNIKAR NINA
BUKOVNIK URŠKA
CANKAR KSENIJA
CECIĆ ERPIČ SAŠA
ČOH MILAN
ČUK IVAN
DEBEVEC HANA
DEBEVEC TADEJ
DERVIŠEVIĆ EDVIN
DOLENC MAJA
DOLENEC ALEŠ
DOUPONA MOJCA
ERČULJ FRANE
FILIPČIČ ALEŠ
FILIPIČ BOGDAN
GORNIK DENIS
HADŽIĆ VEDRAN
HANČIČ ANA
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.