Datą/savaitę
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • Visas vaizdas
  • Visa lyguma
  • Standartinis vaizdas
  • Standartinė lyguma
  • Suspaustas
Programa/Metai/Sritis
  •  
  • Grožio terapija
  • Odontologinė priežiūra
  • Burnos higiena
  • Kineziterapija
  • Erasmus students
  • 36;120
  •  
  •  
  • Visas vaizdas
  • Visa lyguma
  • Standartinis vaizdas
  • Standartinė lyguma
  • Suspaustas
Grupės
Dėstytojai
Auditorijos
Paskaitos
Programa/Metai/Sritis
  •  
  • Grožio terapija
  • Odontologinė priežiūra
  • Burnos higiena
  • Kineziterapija
  • Erasmus students
  • 36;120
  •  
  •  
  • Visas vaizdas
  • Visa lyguma
  • Standartinis vaizdas
  • Standartinė lyguma
  • Suspaustas
Ankstesnis mėnuo
Ankstesnė savaitė Shortcut: left keyboard arrow
Pirmadienis, 17/06/2024
Antradienis, 18/06/2024
Trečiadienis, 19/06/2024
Ketvirtadienis, 20/06/2024
Penktadienis, 21/06/2024
Šeštadienis, 22/06/2024
Sekanti savaitė Shortcut: right keyboard arrow
Sekantis mėnuo
0) 08:00-
0) 08:00-
-08:45
-08:45
1) 09:00-
1) 09:00-
-10:30
-10:30
2) 10:45-
2) 10:45-
-12:15
-12:15
3) 13:15-
3) 13:15-
-14:45
-14:45
4) 15:00-
4) 15:00-
-16:30
-16:30
5) 16:45-
5) 16:45-
-18:15
-18:15
6) 18:30-
6) 18:30-
-20:00
-20:00
7) 20:10-
7) 20:10-
-21:40
-21:40
Ankstesnis mėnuo
Ankstesnė savaitė Shortcut: left keyboard arrow
Pirmadienis, 17/06/2024
Antradienis, 18/06/2024
Trečiadienis, 19/06/2024
Ketvirtadienis, 20/06/2024
Penktadienis, 21/06/2024
Šeštadienis, 22/06/2024
Sekanti savaitė Shortcut: right keyboard arrow
Sekantis mėnuo
Paskutiniai pakeitimai: 13/06/2024 08:52, v39.01
Kodas kvksvmf
Rodyti pasirinktų grupų tvarkaraštį
GT27-1
GT27-1, 2 pgr.
GT27-1, 1 pgr.
GTs3-1
GT26-2
GT26-2, 2 pgr.
GT26-2, 1 pgr.
GTs2-2
GT25-3
GT25-3, 2 pgr.
GT25-3, 1 pgr.
GTs1-3
BH16-1, 2 pgr.
BH16-1, 1 pgr.
BH16-1
BH15-2, 2 pgr.
BH15-2, 1 pgr.
BH15-2
BH14-3, 2 pgr.
BH14-3, 1 pgr.
Rodyti pasirinktų auditorijų tvarkaraštį
No. Seats Kambario įranga
Nuotoliniu būdu/Online30
Dariaus ir Girėno g. 8, 34 a. 90forDisplay
Dariaus ir Girėno g. 8, 36 a.90forDisplay
Dariaus ir Girėno g. 8, 24a. 82forDisplay
Dariaus ir Girėno g. 8, 10a. 70forDisplay
Dariaus ir Girėno g. 8, 19a. 63forDisplay
Dariaus ir Girėno g. 8, 29 a.62forDisplay
Dariaus ir Girėno g. 8, 11a. 47forDisplay
Dariaus ir Girėno g. 8, 23a. 32forDisplay
Dariaus ir Girėno g. 8, 26 a. (komp.)22forDisplay
Dariaus ir Girėno g. 8, 27 a. (komp.)25forDisplay
Dariaus ir Girėno g. 8, 12 a. 8forDisplay
Dariaus ir Girėno g. 8, 13a. 2forDisplay
Dariaus ir Girėno g. 8, 17 a. 8forDisplay
Dariaus ir Girėno g. 8, 5 a. (veido priežiūros)12forDisplay
Dariaus ir Girėno g. 8, 4 (kūno priežiūros)12
Makiažo aud. Dariaus ir Girėno g. 8, 9a. 16forDisplay
Greitosios pagalbos stotis 15
Gulbių g. 8, 1a. (masažas)15
Gulbių g. 8, 2a. (fizioterapija)12
Rodyti pasirinktų dėstytojų tvarkaraštį
Dėst. -
Julija Andrejeva
Jurgita Andruškienė
Dovydas Anglickas
Renata Arlauskienė
Monika Balčytienė
Inga Balsienė
Šarūnė Barsevičienė
Jovita Beržinė
Roberta Bikuličienė
Jurgita Boltutienė
Emilija Brazdeikytė
Eimantė Bubelė
Bruno Calvetta
Sandrija Čapkauskienė
Audronė Čistienė
Jūratė Danielienė
Evelina Daugėlienė
Ingrida Dėdinienė
Viney Prakash Dubey
Rodyti pasirinktų paskaitų tvarkaraštį
Sveikatos psichologija
Profesinė etika ir bendravimo psichologija.
Profesinė etika ir bendravimo psichologija
Odos histologija
Odos histologija
Mikrobiologija ir imunologijos pagrindai
Mikrobiologija ir imunologijos pagrindai
Biochemija ir biofizika
Biochemija ir biofizika
Nervų ligomis sergančiųjų kineziterapija/Physiotherapy in neurology
Bendroji biochemija ir imunologija
Taikomųjų mokslo tyrimų metodologija
Estetinė ir klinikinė kosmetologija
Spa filosofija ir procedūros.Procedūros
Spa filosofija ir procedūros.Filosofija
Pirmoji medicinos pagalba ir farmakologija. Pirmoji med pagalba
Anatomija ir fiziologija
Profesinė užsienio kalba
Specialybės užsienio (anglų) kalba
Kūno priežiūros procedūros ir plaukų šalinimo metodai (depiliacija)
Rodyti pasirinktų grupų tvarkaraštį
Rodyti pasirinktų auditorijų tvarkaraštį
No. Seats Kambario įranga
Rodyti pasirinktų dėstytojų tvarkaraštį
Edit student groups
Available groups
Selected groups
Students ()
Auditorijų užimtumas:
Find room by equipment
Kambario įranga
forDisplay
Konfigūracijos nustatymai
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Matomas kurso tipas
Teorinė paskaita
Praktinė paskaita
Praktinė paskaita.
Konsultacinė paskaita
Praktika
Praktika.
(naujas kurso tipas)
Ataskaitos
Data nuo iki
Redaguoti pasirinktą sritį ataskaitos antraštei
Savaitė nuo iki
Prisijungti prie applikacijos
Pakeisti slaptažodį
Atsijungti nuo aplikacijos
Prašome patvirtinti rezervacijos ištrynimą
Please confirm group deletion
Please confirm student deletion
Prašome patvirtinti rezervacijos ištrynimą pasirinktai savaitei/dienai
Please confirm schedule deletion of selected week/day
Sukurti naują rezervaciją ( )
  •  
Programa/Metai/Sritis
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Teorinė paskaita
  • Praktinė paskaita
  • Praktinė paskaita.
  • Konsultacinė paskaita
  • Praktika
  • Praktika.
  • (naujas kurso tipas)
Grupės
Dėstytojai
Auditorijos
(S)(R) Grupės
Students

Choose existing empty group or create new (branch selection is mandatory).
Group Max. no.

Pradėti dieną
-
  • Daily
  • Daily + Weekend
  • Weekly
  • 2-Weekly
  • 3-Weekly
  • Monthly: day-w
  • All weeks
Valanda nuo
  • 0) 08:00
  •  
  • 1) 09:00
  •  
  • 2) 10:45
  •  
  • 3) 13:15
  •  
  • 4) 15:00
  •  
  • 5) 16:45
  •  
  • 6) 18:30
  •  
  • 7) 20:10
  •  
Iki
  •  
  • 08:45
  •  
  • 10:30
  •  
  • 12:15
  •  
  • 14:45
  •  
  • 16:30
  •  
  • 18:15
  •  
  • 20:00
  •  
  • 21:40
Visa diena
Rezervuota
Meeting
Egzaminas
Self-study activities
Other
Labs
Email
Pastaba(*)
Komentarai
Peržiūrėti paskaitas ir rezervacijas ( )
Grupės
Dėstytojai
Students
Auditorijos
Paskaitos
Projekto pavadnimas
Dėstytojai
Kodas Vardas
  •  
Kategorijos pavadinimas
Vardas
User type
Vardas
Vieta/Laboratorija pavadinimas
Verčių pavadinimas
Išlaidų centras Vietos/Laboratorijos pavadinimas Vietos/Laboratorijos vadybininkas
Išlaidų centras Vietos/Laboratorijos pavadinimas Vietos/Laboratorijos vadybininkas
Pasirinkti vietą/laboratoriją užkrovimui
Užrakinti / reportuori rezervacijų pavadinimai
Data nuo iki
DataMėnuoVieta/LaboratorijaVietos/Laboratorijos vadybininkasvartotojo vardasUser TypeValandų/dienų skaičius Rezultatų vienetaiRodiklisVietos/Laboratorijos naudojimo kainaProjekto mokestisProjekto pavadinimasPastaba
Student ID is not valid
Edit lecturer data
Vartotojas
Edit student data
Vartotojas
Insert lecturer data
Choose file for upload
Insert student data
Choose file for upload
Rodyti pasirinktų dėstytojų tvarkaraštį
Dėst. -
Julija Andrejeva
Jurgita Andruškienė
Dovydas Anglickas
Renata Arlauskienė
Monika Balčytienė
Inga Balsienė
Šarūnė Barsevičienė
Jovita Beržinė
Roberta Bikuličienė
Jurgita Boltutienė
Emilija Brazdeikytė
Eimantė Bubelė
Bruno Calvetta
Sandrija Čapkauskienė
Audronė Čistienė
Jūratė Danielienė
Evelina Daugėlienė
Ingrida Dėdinienė
Viney Prakash Dubey
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Reservation is not in this academic year.
Reservation is for course, you are not entitled to.
Booking on non working day.
Booking on non working day.