Vpisna številka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • UN-EL-1.stopnja
  • MAG-EL-2.stopnja
  • VS-EL-1.stopnja
  • UN-MM-1.stopnja
  • MAG-MM-2.stopnja
  • Erasmus Courses
  •  
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • UN-EL-1.stopnja
  • MAG-EL-2.stopnja
  • VS-EL-1.stopnja
  • UN-MM-1.stopnja
  • MAG-MM-2.stopnja
  • Erasmus Courses
  •  
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 30.11.2020
Torek, 01.12.2020
Sreda, 02.12.2020
Četrtek, 03.12.2020
Petek, 04.12.2020
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00
07:00
07:30
07:30
08:00
08:00
08:30
08:30
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
15:30
15:30
15:45
15:45
16:00
16:00
16:15
16:15
16:30
16:30
16:45
16:45
17:00
17:00
17:15
17:15
17:30
17:30
17:45
17:45
18:00
18:00
18:15
18:15
18:30
18:30
18:45
18:45
19:00
19:00
19:15
19:15
19:30
19:30
19:45
19:45
20:00
20:00
20:15
20:15
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 30.11.2020
Torek, 01.12.2020
Sreda, 02.12.2020
Četrtek, 03.12.2020
Petek, 04.12.2020
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 30.11.2020 11:45, v24.01
Šifra: ulfe
Izberi skupine za prikaz urnika
UN1-let1-P-vsi
UN1-let1-A-sk5
UN1-let1-A-sk4
UN1-let1-A-sk2
UN1-let1-A-sk3
UN1-let1-A-sk1
UN1-let1-L-sk7a
UN1-let1-L-sk8a
UN1-let1-L-sk10a
UN1-let1-L-sk9a
UN1-let1-L-sk5a
UN1-let1-L-sk6a
UN1-let1-L-sk3a
UN1-let1-L-sk4a
UN1-let1-L-sk1a
UN1-let1-L-sk2a
UN1-let2-P-vsi
UN1-let2-A-sk3
UN1-let2-A-sk1
UN1-let2-A-sk2
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
P01-C0314
P02-C0153
P03-C092
P04-CK72
P05-CK28computers
P06-B072
P07-B027
P08-B027
P09-B036computers
P10-B024
P11-B172
P12-B163
P13-B136
P14-B136
P15-B177
P16-B124
P17-A160
P18-A218
P19-A432
Diplomska soba-B040
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Dušan Agrež
Vanja Ambrožič
Goran Andonovski
Maja Atanasijević Kunc
Valentin Ažbe
Jan Babič
Boštjan Batagelj
Valentin Batagelj
Miha Bečan
Gaber Begeš
Samo Beguš
Aleš Belič
Damjan Berčan
Aleš Berkopec
Janez Bešter
Grega Bizjak
Žiga Bizjak
Aljaž Blatnik
Sašo Blažič
Boštjan Blažič
Izberi predmete za prikaz urnika
Matematika I
Mehanika in termodinamika
Osnove elektrotehnike I
Osnove programiranja
Matematični repetitorij I
Matematika III
Meritve
Digitalne strukture
Komunikacijski sistemi
Gradniki sistemov vodenja
Analiza sistemov
Signali
Osnove robotike
Linearna elektronska vezja
Signali in sistemi
Elektronske komponente in senzorji
Optoelektronika
Elektroenergetska omrežja in naprave
Regulacijska tehnika
Modeliranje električnih strojev
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
computers
phono equipment
WebView
Eagle View
Pritlicje
1. nadstropje
2. nadstropje
3. nadstropje
4. nadstropje
5. nadstropje
Racunalniki
Ozvocenje
Grafoskop
WebView
Video konferenca
Lab
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
P
A
L
V.
P+v
P..
P...
V..
Zamenjave
Lab. vaje
KONZULTACIJE
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Teden od do
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • P
  • A
  • L
  • V.
  • P+v
  • P..
  • P...
  • V..
  • Zamenjave
  • Lab. vaje
  • KONZULTACIJE
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 15:30
  • 15:45
  • 16:00
  • 16:15
  • 16:30
  • 16:45
  • 17:00
  • 17:15
  • 17:30
  • 17:45
  • 18:00
  • 18:15
  • 18:30
  • 18:45
  • 19:00
  • 19:15
  • 19:30
  • 19:45
  • 20:00
  • 20:15
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 15:45
  • 16:00
  • 16:15
  • 16:30
  • 16:45
  • 17:00
  • 17:15
  • 17:30
  • 17:45
  • 18:00
  • 18:15
  • 18:30
  • 18:45
  • 19:00
  • 19:15
  • 19:30
  • 19:45
  • 20:00
  • 20:15
  • 20:30
ves dan
Rezervirano
Izpiti
Sestanek
Ostale študijske aktivnosti
Praksa
Senat
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Dušan Agrež
Vanja Ambrožič
Goran Andonovski
Maja Atanasijević Kunc
Valentin Ažbe
Jan Babič
Boštjan Batagelj
Valentin Batagelj
Miha Bečan
Gaber Begeš
Samo Beguš
Aleš Belič
Damjan Berčan
Aleš Berkopec
Janez Bešter
Grega Bizjak
Žiga Bizjak
Aljaž Blatnik
Sašo Blažič
Boštjan Blažič
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.