Izberi datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • Zdravstvena nega I (RED)
  • Zdravstvena nega I (IZR)
  • Zdravstvena nega II
  • Bioinformatika II (RED)
  • Management v zdravstvu in socialnem varstvu II (RED)
  • Zdravstvena nega III (doktorski študij)
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • Zdravstvena nega I (RED)
  • Zdravstvena nega I (IZR)
  • Zdravstvena nega II
  • Bioinformatika II (RED)
  • Management v zdravstvu in socialnem varstvu II (RED)
  • Zdravstvena nega III (doktorski študij)
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 16.07.2018
Torek, 17.07.2018
Sreda, 18.07.2018
Četrtek, 19.07.2018
Petek, 20.07.2018
Sobota, 21.07.2018
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
06:00
06:00
06:30
06:30
07:00
07:00
07:30
07:30
08:00
08:00
08:30
08:30
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
22:30
23:00
23:00
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 16.07.2018
Torek, 17.07.2018
Sreda, 18.07.2018
Četrtek, 19.07.2018
Petek, 20.07.2018
Sobota, 21.07.2018
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 03.07.2018 09:34, v4.04
Šifra: umfzv
Izberi skupine za prikaz urnika
ZN-I-1R-SK1
ZN-I-1R-SK2
ZN-I-1R-SK3
ZN-I-1R-SK4
ZN-I-1R-SK5
ZN-I-1R-SK6
ZN-I-1R-SK7
ZN-I-1R-SK8
ZN-I-1R-VSI (1-8)
ZN-I-2R-SK1
ZN-I-2R-SK2
ZN-I-2R-SK3
ZN-I-2R-SK4
ZN-I-2R-SK5
ZN-I-2R-SK6
ZN-I-2R-SK7
ZN-I-2R-SK8
ZN-I-3R-SK1
ZN-I-3R-SK2
ZN-I-3R-SK3
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
FZV (P1:001)70DisplayK
FZV (P2:101)128Display
FZV (P3:301)60Display
FZV (P4:302)57Display
FZV (U:306)16DisplayK
FZV (U:307)16DisplayK
FZV (U:310)20DisplayK
FZV (U:404)16DisplayK
FZV (U:406)16DisplayK
FZV (S:205)32Grafoskop,DisplayK
FZV (S:208)40Grafoskop,DisplayK
FZV (RC:206)16Računalniki za študente,Display
FZV (RC:407)16Računalniki za študente,Display
FZV (RC:408)16Računalniki za študente,Display
FZV (M:209)16Mikroskopi za študente,DisplayK
FZV (SC:309)16DisplayK
ZD MB30
Dom D. Vogrinec Pobrežje30
Dom pod Gorco30
Dom D. Vogrinec Tabor30
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Vojko Berce
Slavko Bešič
Martin Bigec
Barbara Blažič
Zvonko Borovšak
Bojan Borstner
Ivanka Brumec
Marina Brumen
Milan Brumen
Tony Butterworth
Vida Gönc Butterworth Tony,
Čuček Trifkovič Klavdija Butterworth Tony,
Peter Callery
Leona Cilar
Darija Cör
Anton Crnjac
Mladen Crnobrnja
Darko Čander
Dušan Čelan
Helena Sabina Čelešnik
Izberi predmete za prikaz urnika
Zdravstvena nega
Etika s filozofijo zdravstvene nege in zakonodajo
Vpliv okolja na varovanje zdravja (izbirni)
Zdravstvena nega otroka in mladostnika s pediatrijo
Zdravstvena nega žensk z ginekologijo in porodništvom
Zdravstvena nega internističnega bolnika z interno medicino
Zdravstvena nega na ginekološko porodnem področju
JAVNO ZDRAVJE Z EPIDEMIOL., MIKROBIOLOGIJO IN HIGIENO
Zdravstveni informacijski sistemi (izbirni)
Simulacije v zdravstvu in zdravstveni negi
Informatika v zdravstvu in zdravstveni negi
Magistrsko delo
Informacijsko komunikacijske tehnologije v bioinformatiki
Algoritmi in podatkovne strukture v bioinformatiki
Osnove molekularne in celične biologije
Uvod v bioinformatiko
Uporabno računalništvo za bioinformatiko
Multivariatne statistične metode
Računalniška geometrija za bioinformatiko
Podatkovno rudarjenje in iskanje novega znanja
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
computers
Grafoskop
Računalniki za študente
Mikroskopi za študente
Display
DisplayK
(nova oprema)
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
Predavanje (1)
Klinične vaje (1)
tutorial
Laboratorijske vaje (1)
Predavanje (2)
Predavanje (3)
Seminar (1)
Seminar (2)
Seminar (3)
Klinične vaje (2)
Klinične vaje (3)
Laboratorijske vaje (2)
Laboratorijske vaje (3)
Magistrsko delo
Predavanje (4)
Predavanja (5)
Laboratorijske vaje (4)
Klinične vaje (4)
Šolski mentor koordinator (klv)
Predavanja (6)
Laboratorijske vaje (5)
Klinične vaje (5)
Klinične vaje (6)
Klinične vaje (7)
Klinične vaje (8)
Vaje (1)
Vaje (2)
Predavanja (7)
Predavanja (8)
Predavanja (9)
Predavanja (10)
Predavanja (11)
Seminar (4)
Vaje (3)
Vaje (4)
Predavanja (12)
Uvod
Seminarske vaje (2)
SV
Seminar (5)
Seminar (6)
Klinične vaje (9)
Vaje (5)
Vaje (6)
Vaje (7)
Vaje (8)
Vaje (9)
Seminar (7)
Seminar (8)
Seminarske vaje (1)
Laboratorijske vaje (7)
Laboratorijske vaja (8)
Laboratorijske vaje (9)
Seminarske vaje (3)
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Število dni
  • Število tednov
Ura od
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
do
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
ves dan
Block1A
Reservation 2A
Reservation 3A
Reservation 4A
Reservation 5A
Reservation 6A
Email
Opomba
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpomba
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Vojko Berce
Slavko Bešič
Martin Bigec
Barbara Blažič
Zvonko Borovšak
Bojan Borstner
Ivanka Brumec
Marina Brumen
Milan Brumen
Tony Butterworth
Vida Gönc Butterworth Tony,
Čuček Trifkovič Klavdija Butterworth Tony,
Peter Callery
Leona Cilar
Darija Cör
Anton Crnjac
Mladen Crnobrnja
Darko Čander
Dušan Čelan
Helena Sabina Čelešnik