Datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • VS 1. stopnja STROJNIŠTVO
  • DR 3. stopnja OBLIKOVANJE IN TEKSTILNI MATERIALI
  • DR 3. stopnja TEHNIŠKO VARSTVO OKOLJA
  • MAG 2. stopnja STROJNIŠTVO
  • DR 3. stopnja STROJNIŠTVO
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • VS 1. stopnja STROJNIŠTVO
  • DR 3. stopnja OBLIKOVANJE IN TEKSTILNI MATERIALI
  • DR 3. stopnja TEHNIŠKO VARSTVO OKOLJA
  • MAG 2. stopnja STROJNIŠTVO
  • DR 3. stopnja STROJNIŠTVO
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 10.12.2018
Torek, 11.12.2018
Sreda, 12.12.2018
Četrtek, 13.12.2018
Petek, 14.12.2018
Sobota, 15.12.2018
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
7:05
7:05
8:00
8:00
8:45
8:45
8:55
8:55
9:40
9:40
9:50
9:50
10:35
10:35
10:45
10:45
11:30
11:30
11:40
11:40
12:25
12:25
12:35
12:35
13:20
13:20
13:30
13:30
14:15
14:15
14:25
14:25
15:10
15:10
15:20
15:20
16:05
16:05
16:15
16:15
17:00
17:00
17:10
17:10
17:55
17:55
18:05
18:05
18:50
18:50
19:00
19:00
19:45
19:45
19:55
19:55
20:40
20:40
20:50
20:50
21:35
21:35
OPOMBE
OPOMBE
OPOMBE
OPOMBE
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 10.12.2018
Torek, 11.12.2018
Sreda, 12.12.2018
Četrtek, 13.12.2018
Petek, 14.12.2018
Sobota, 15.12.2018
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 12.12.2018 15:01, v7.03
Šifra: umfsizr
Izberi skupine za prikaz urnika
STR VS 1. l.
STR VS 2. l. KO
STR VS 2. l. PS
STR VS 3. l. KO
STR VS 3. l. EPOS
STR VS 3. l. PS
STR DR 1.l.
STR DR 2. l.
MAG-PTS 1. l.
STR DR 3.l.
TVO DR 1.l.
OTM DR 1.l.
MAG-KO 1.l.
MAG-PTS 2.l.
MAG-KO 2.l.
OTM DR 2.l.
S 1.VS - 1. SK.
S 1.VS - 2. SK.
STR VS 2. l. EPOS
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
A-0011
A-00215
A-20190
A-20240
B-01012
B-01315
B-10892
B-20136
B-20230
B-20530
B-20630
B-20744
B-30164
B-30430
B-30530
B-30715
Borut Pečenko predavalnica200
C-1011
C-101/210
C-101/510
Izberi izvajalce za prikaz urnika
MARTA ABRAM ZVER
BOJAN AČKO
IVAN ANŽEL
JOŽE BALIČ
ALEŠ BELŠAK
IGNACIJO BILUŠ
GORAZD BOMBEK
MATEJ BOROVINŠEK
TOMAŽ BRAJLIH
MIRAN BREZOČNIK
MIHAEL BRUNČKO
BORUT BUCHMEISTER
LUCIJA ČREPINŠEK LIPUŠ
FRANCI ČUŠ
POLONA DOBNIK DUBROVSKI
DRAGO DOLINAR (FERI)
BOJAN DOLŠAK
MIHA DROFENIK (FKKT)
IGOR DRSTVENŠEK
DARINKA FAKIN
Izberi predmete za prikaz urnika
KONSTRUIRANJE STROJEV IN NAPRAV
MATEMATIKA ZA INŽENIRJE 2
KINEMATIKA IN DINAMIKA
TEHNIŠKE MERITVE
STROJNI ELEMENTI
MEHANSKA TEHNOLOGIJA
TEHNIŠKA TERMODINAMIKA
ORGANIZACIJA PROIZVODNJE
KRMILNA TEHNIKA
STROJNE KONSTRUKCIJE
RAČUNALNIŠKO MODELIRANJE PROIZVODOV
ZOBNIŠKA GONILA
OBDELOVALNI STROJI
MATEMATIKA ZA INŽENIRJE 1
STATIKA IN TRDNOST
TEHNIŠKA FIZIKA
GRADIVA
TEHNIŠKA DOKUMENTACIJA
INŽENIRSKA INFORMATIKA
OSNOVE ELEKTROTEHNIKE IN INDUSTRIJSKE ELEKTRONIKE
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
RV_
PR
LV_
TV_
LV
TV
RV
SE
PR_
KON
KON_
PR__
RV__
LV__
LV 1.SK.
LV 2.SK.
TEV
SE_
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Število dni
  • Število tednov
Ura od
  • 7:05
  •  
  • 8:00
  • 8:45
  • 8:55
  • 9:40
  • 9:50
  • 10:35
  • 10:45
  • 11:30
  • 11:40
  • 12:25
  • 12:35
  • 13:20
  • 13:30
  • 14:15
  • 14:25
  • 15:10
  • 15:20
  • 16:05
  • 16:15
  • 17:00
  • 17:10
  • 17:55
  • 18:05
  • 18:50
  • 19:00
  • 19:45
  • 19:55
  • 20:40
  • 20:50
  • 21:35
  • OPOMBE
  •  
  • OPOMBE
  •  
do
  •  
  • 7:50
  •  
  • 8:45
  •  
  • 9:40
  •  
  • 10:35
  •  
  • 11:30
  •  
  • 12:25
  •  
  • 13:20
  •  
  • 14:15
  •  
  • 15:10
  •  
  • 16:05
  • 16:15
  • 17:00
  •  
  • 17:55
  •  
  • 18:50
  •  
  • 19:45
  •  
  • 20:40
  •  
  • 21:35
  •  
  •  
  •  
  •  
ves dan
Block
Reservation 2
Reservation 3
Reservation 4
Reservation 5
Reservation 6
Event Planner - Outlook
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
MARTA ABRAM ZVER
BOJAN AČKO
IVAN ANŽEL
JOŽE BALIČ
ALEŠ BELŠAK
IGNACIJO BILUŠ
GORAZD BOMBEK
MATEJ BOROVINŠEK
TOMAŽ BRAJLIH
MIRAN BREZOČNIK
MIHAEL BRUNČKO
BORUT BUCHMEISTER
LUCIJA ČREPINŠEK LIPUŠ
FRANCI ČUŠ
POLONA DOBNIK DUBROVSKI
DRAGO DOLINAR (FERI)
BOJAN DOLŠAK
MIHA DROFENIK (FKKT)
IGOR DRSTVENŠEK
DARINKA FAKIN
Export to Power Campus
Import from Power Campus