Datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • ARHITEKTURA UN
  • ARHITEKTURA MAG
  • GOSPODARSKO INŽENIRSTVO-SMER GRADBENIŠTVO UN
  • GOSPODARSKO INŽENIRSTVO-SMER GRADBENIŠTVO MAG
  • GRADBENIŠTVO UN
  • GRADBENIŠTVO MAG
  • GRADBENIŠTVO VS
  • PROMETNO INŽENIRSTVO UN
  • PROMETNO INŽENIRSTVO MAG
  • PROMETNO INŽENIRSTVO VS
  • Izmenjava / Exchange
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • ARHITEKTURA UN
  • ARHITEKTURA MAG
  • GOSPODARSKO INŽENIRSTVO-SMER GRADBENIŠTVO UN
  • GOSPODARSKO INŽENIRSTVO-SMER GRADBENIŠTVO MAG
  • GRADBENIŠTVO UN
  • GRADBENIŠTVO MAG
  • GRADBENIŠTVO VS
  • PROMETNO INŽENIRSTVO UN
  • PROMETNO INŽENIRSTVO MAG
  • PROMETNO INŽENIRSTVO VS
  • Izmenjava / Exchange
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 12.11.2018
Torek, 13.11.2018
Sreda, 14.11.2018
Četrtek, 15.11.2018
Petek, 16.11.2018
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00
07:00
07:30
07:30
08:00
08:00
08:30
08:30
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
OPOMB
OPOMB
OPOMB
OPOMB
OPOMB
OPOMB
OPOMB
OPOMB
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 12.11.2018
Torek, 13.11.2018
Sreda, 14.11.2018
Četrtek, 15.11.2018
Petek, 16.11.2018
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 15.11.2018 09:07, v6.16
Šifra: fgpa
Izberi skupine za prikaz urnika
A-UN 1
A-UN1 1.SKUPINA
A-UN1 2.SKUPINA
GING 1
GING1 1.SKUPINA
GING1 2.SKUPINA
G-UN 1
G-UN1 1.SKUPINA
G-UN1 2.SKUPINA
G-UN1 3.SKUPINA
A-UN 2
A-UN2 1.SKUPINA
A-UN2 2.SKUPINA
G-UN 2
G-UN2 1.SKUPINA
G-UN2 2.SKUPINA
GING 2
PI-UN 2
GING-MAG 1
G-MAG 1 GKO
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Dv.B.Pečenka TF300Grafoskop,Projektor
Krekova 2 A28Grafoskop,Projektor
Krekova 2 B28Grafoskop,Projektor
Krekova 2 D32Grafoskop,Projektor
Krekova 2 C56Grafoskop,Projektor,Risalna miza
Krekova 2 E22Grafoskop,Projektor
Krekova 2 F24Grafoskop,Projektor,Risalna miza
Krekova 2 H24Grafoskop,Projektor
Krekova 2 G75Grafoskop,Projektor
Krekova 2 J36Grafoskop,Projektor,Risalna miza
Krekova 2 RI12Risalna miza
Krekova 2 RK46Risalna miza
Krekova 2 R116Projektor
Krekova 2 R216Projektor,Računalnik
Krekova 2 K 2115
A-10180Grafoskop,Projektor
A-20230Grafoskop,Projektor
A-20360Grafoskop,Projektor
A-204A40Grafoskop,Projektor
A-204B60Grafoskop,Projektor
Izberi izvajalce za prikaz urnika
JERNEJ BELAK
SAMO BOBEK
STANISLAV BOŽIČNIK
BORUT BRATINA
ANA BRUNČIČ
/LOBNIK UROŠ COLONI ALESSIO
ANDREJ ČERNIGOJ
NENAD ČUŠ BABIČ
ZDENKO DEŽELAK
BOJANA DOLINAR
GRIGOROV DOYTCHINOV
VLADIMIR DROZG
MOJCA DUH
IGOR ĐUKANOVIČ
TOMAŽ EBENŠPANGER
RIJA ERVEŠ
BRIGITA FERČEC
MEJRA FESTIČ
NATAŠA GAJŠT
PETER HENČIČ
Izberi predmete za prikaz urnika
ARHITEKTURNO PROJEKTIRANJE I (U860)
GRADIVA (U805)
MATEMATIKA / IZBRANA POGLAVJA (U806)
UVOD V ARHITEKTURO (U859)
RAČUNALNIŠTVO IN INFORMATIKA (U804)
RISANJE, VIZUELNO IZRAŽANJE (U873)
ZGODOVINA ARHITEKTURE IN UMETNOSTI I (U862)
GRADIVA (U604)
MATEMATIKA A (U601)
OSNOVE EKONOMIJE (G002)
POSLOVNA ANGLEŠČINA (G006)
POSLOVNA NEMŠČINA (G007)
RAČUNALNIŠKO PROGRAMIRANJE 1(U663)
FINANČNO UPRAVLJANJE IN VODENJE PODJETIJ II(G101)
GOSPODARSKO PRAVO(G115)
TRAJNOSTNE GRADNJE(M129)
BETONSKE IN ZIDANE ZGRADBE(M090)
PREDNAPETI BETON(M019)
HIDROTEHNIČNI OBJEKTI(M101)
DINAMIKA GRADBENIH KONSTRUKCIJ(M008)
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
Grafoskop
Projektor
Računalnik
Risalna miza
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
LV
LV_
PR
PR_
EP
TJ
e-PR
e-PR_
P/V
PV
PV_
RV
RV_
e-RV
SE
SE_
e-SE
SV
TL
SV_
e-SV
TE
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Število dni
  • Število tednov
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • OPOMB
  • OPOMB
  • OPOMB
  • OPOMB
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • OPOMB
  • OPOMB
  • OPOMB
  • OPOMB
ves dan
Block
Reservation 2
Reservation 3
Reservation 4
Reservation 5
Reservation 6
Event Planner - Outlook
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
JERNEJ BELAK
SAMO BOBEK
STANISLAV BOŽIČNIK
BORUT BRATINA
ANA BRUNČIČ
/LOBNIK UROŠ COLONI ALESSIO
ANDREJ ČERNIGOJ
NENAD ČUŠ BABIČ
ZDENKO DEŽELAK
BOJANA DOLINAR
GRIGOROV DOYTCHINOV
VLADIMIR DROZG
MOJCA DUH
IGOR ĐUKANOVIČ
TOMAŽ EBENŠPANGER
RIJA ERVEŠ
BRIGITA FERČEC
MEJRA FESTIČ
NATAŠA GAJŠT
PETER HENČIČ
Export to Power Campus